Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pszichopata emberekhez való...

Pszichopata emberekhez való helyes hozzáállás Jézus szerint ha a közvetlen közelemben van ilyen ember?

Figyelt kérdés

csak az írjon,aki tisztában van a szó igazi jelentésével.

(rengeteg lelki sérelmet képes okozni bűntudat nélkül,azokhoz is akik jók hozzájuk)


2020. jún. 7. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Valóban igy van ez. Egyszer, egy vak embernek szerettem volna segiteni, azonban olyat rámorditott, elkezdett ordibálni, hogy ne nyuljak hozzá, azonal tünjek el onnan. Az emberek csak néztek. Nagyon kellemetlen volt, már Én szégyelltem magam, csak álltam, és nem tudtam megszólalni. Egy arra sétáló lépett oda hozzám, és ezt mondta:

"hagyd, TE mindent megtettél, és nem rosszat akartál, ha nem kell neki a segitség, ne erőltesd."

Ez valamelyest megynugtatott. Megköszöntem az Illető szavait, és bár, még eg ideig, rosszul éreztem magam, de aztán, csak ezekre a megnyugtató szavakra gondoltam, közben elmondtam magamban a Teremtőnek a rossz érzéseimet. S visszakaptam a belső békémet.

2020. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Talán még annyit, hogy Ennek az elmezavarnak az oka máig ismeretlen De Dr Miller szavai szerint, a hormonális változás által kiváltott genetikai sérülékenység egy fajtája ez, amit nehezen lehet kezelni. Ezért személy szerint úgy gondolom, hogy ha egy egyszerű kérdés után(Tudok segiteni?), nem reagál, vagy úgy látható, hogy kitörésben van, akkor kérjünk bocsánatot, és távozzunk
2020. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
#1 ez nem egy pszichopata volt, hanem egy keserű ember. Vagy egy elmebeteg, aki sértésnek vagy támadásnak vette a lépésedet.
2020. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hozzáállás. A helyes hozzáálláshoz pedig ismerni kéne a személyiségeteket.
2020. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!