Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Általában mi a legnagyobb...

Általában mi a legnagyobb bűn, amit a keresztények megtesznek?

Figyelt kérdés
Van szabadulás a bűntől?

2020. jún. 23. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kereszteny? Ahany, annyi fele, hisz ok is csak emberek. Van aki lop csal hazudik, meg van Mari neni is a szomszedbol, akinek neha kicsuszik a szajan egy "teringettet!". A ketto kozott igencsak szines a paletta.
2020. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hörpintem a felest, eltaláltam hogy te írtad ki a kérdést! :D
2020. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Isten szava alapján a szent szellem elleni vétek ami bizony megbocsáthatatlan. Mit jelent ez?

Pl, amit a Farizeusok tettek, és Jézus az Isten szelleme által végrehajtott csodákat, az Ördögnek tulajdonitották.

Vagy: A Bibliát Isten a szelleme által iratta, és ellent mondanak a leirtaknak. A halált érdemlő bűnöket, megbocsáthatónak kiálltják ki, és érvénytelenné teszik Isten szavát.

2020. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A képmutatás a világ felé.
2020. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Négyes vagyok.Úgy értem a képmutatást hogy valaki ismeri isten szavát de nem tartja be,esetleg úgy tesz mintha...

Pl ismerek olyan mélyen vallásosnak tartott embert akiről biztosan tudom hogy bűne az égbe kiált,nem is kiált hanem ordít.

Ez viszont nem isten hibája hanem az illető bűne,maga döntött így.

Ezzel nem leszólni akartam mást,nekem is megvan a saját hibám.A második kérdésedre az a válaszom hogy igen,van szabadulás.

2020. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Felsőbbrendűnek képzelik magukat pl az ateistáknál, ezt hangoztatják is, közben meg pont ugyanolyan bűnösen élnek. Egyszóval képmutatás.
2020. jún. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...
2020. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!