Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Mi volt az...

Keresztények! Mi volt az eddigi életetekben a legnagyobb áldozat, amit Jézusért hoztatok, és mi az az áldozat, amit gyakorlatilag nap mint nap meghoztok?

Figyelt kérdés

Egy idézet a gondolkodáshoz:

Róm 12:1 "Tehát Isten irgalmára kérlek titeket, testvérek, ajánljátok testeteket élő, szent és kedves áldozatul Istennek. Ez a hozzátok illő istentisztelet."


2019. jún. 7. 21:42
 1/6 anonim válasza:
28%
Rájöttem hogy isten nem létezik
2019. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem Jézusnak mutatok be imádatot, ami sokszor áldozattal jár, hanem az Atyjának.

Az áldozat, az felajánlás Istennek. Még akkor is ha ez néha nehéz, vagy nem egyszerű.

Ennek több formája létezik. Az egyik ilyen amikor lemondunk a saját érdekeinkről, és változtatunk az életünkön, hogy megfeleljünk a keresztény megnevezésnek.

Van amikor Isten kérésének teszünk eleget, és bizony ebben a világban nem egyszerű, mert másként gondolkodó világgal vagyunk szemben.

S van a szolgálat, amikor a szabad időnket, nem a saját kényelmünkre fordítjuk.

Van akinek az összejövetelekre is hatalmas áldozattal jár eljutni, részt venni rendszeresen.

(Héberek 13:15) 15 Őáltala ajánljunk fel mindenkor az Istennek dicséretáldozatot, vagyis az ajkak gyümölcsét, amelyek nyilvános kijelentést tesznek az Ő neve mellett.

Pl:(2Timóteusz 4:2) 2 prédikáld a szót, a sürgősség érzetével légy ezen a kedvező időszakban is, a bajokkal terhes időszakban is,. . .

2019. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Legnagyobb áldozat az, mikor néhanap megpróbálok megbocsátani az ellenem vétkezőknek. Gyakorlatilag nap mint nap megbocsátom magamnak a mások ellen elkövetett vétkeimet. Mindegyik elég nagy áldozat részemről.
2019. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üzenjünk Brüsszelnek: Jézus, stop!
2019. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A múltkor nem vettem meg az ebay-en egy új kosztümöt. Épp ima után voltam, de már megbántam.
2019. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

itt mindenki buta? minek töltitek azzal az időtöket, hogy butaságot írtok! unatkozók!

nekem pl a legnagyobb a gyerekvállalás volt, mert nem akartam előtte, de kötelességből meggondoltam magam

amit minden nap próbálok, az hogy nem veszek felesleges dolgokat

2019. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!