Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, ti szoktátok...

Jehova tanúi, ti szoktátok használni a helyes/semleges/helytelen ikonokat ezen az oldalon, tehát értékelitek a hozzászólásokat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Én Jehova tanúja vagyok és nem használom az értékelést.
2020. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm!

Én nem vagyok Jehova tanúja, de úgy figyeltem meg, hogy sok - vélhetően - tanú hozzászóló nem szokott "pontozni".

Ezt igen szép dolognak tartom.

Köszi, hogy írtál és vállaltad! Zöldet ér részemről.

2020. júl. 18. 13:43
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Előfordul, hogy használom, de nagyon ritkán.

LEginkább akkor szoktam a negativ jelölést, amikor nagyon messze megy a stilusával, válasz helyett. Amikor pedig méltányosan ir, és vannak benne egyetértések, akkor bizony zöld pacsikat adok.

Nagyon szeretek zöld pacsikat adni, mert az engem is boldoggá tesz.

2020. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi!


(Szoktam használni én is, de tegnap az jutott eszembe, hogy lehet, hogy az a helyes, ha nem értékelem a hozzászólást.

Amúgy sincs a legtöbb esetben értelme.

Sokszor látom, hogy pl a tanúkat kapásból lepontozzák, ez pedig egyet jelent: előítélet.

El sem olvassák sokan, hogy mi a hozzászólás tartalma, csak egyből nyomják a pirosat.)

2020. júl. 19. 07:20
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

#4 Sajnos van ez így. Akkor vált nyilvánvalóvá számomra amikor már több féle módon próbàltam válaszolni, de mindegyikre ment a 0%. Pedig a kérdésre válaszoltam, nem tereltem, nem sértődtem meg, nem próbáltam hárítani sem.

De az is baj volt ha cikkből másolok, az is ha saját szavakkal írom, ha túl sok/túl kevés az idézet. Ha túl hosszú/túl rövid a válasz. Így egy idő után már válaszolni sem volt kedvem semmire amit kifejezetten nekünk tettek fel.


Egyébként szoktam pontozni, ha vita/kérdés szempontból hasznos vagy haszontalan egy válasz, de már keveset foglalkozok a vallás rovat kérdéseivel, akkor is általában tőlünk semleges témához szólok hozzá.

2020. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5. Ezen az oldalon a pontozásnak nem sok, vagy éppen semmi értelme sincs, nem kell, hogy magára vegye az ember.

Bármi is történik - nyugodtnak maradni - ezt megvalósítani kiegyensúlyozottság.

Szerintem ne vedd magadra mások gyűlöletét, ellenséges viselkedését.

És ha így teszel, nyugodtan írhatsz bárhova.

2020. júl. 20. 05:57
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
#6 Nem szokásom, de ha így is úgy is szemétbe söprik a válaszom akkor inkább ott válaszolok ahol van befogadó fél, valaki aki legalább átgondolja és így segíthet rajta.
2020. júl. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én pl el szoktam olvasni, ha olyat találok és befogadom, akkor is, ha alacsony százalékot mutat a mutató.

Nem lehet tudni, hogy mikor ki olvassa el a hozzászólást.

2020. júl. 20. 08:12
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Ezt jól teszed. Viszont én itt most főként arra gondoltam amikor a vita átmegy személyeskedésbe/veszekedésbe, amiben én nem akarok részt venni. Amikor azt látom, hogy olyan mintha a falnak beszélnék. Aki meg utólag látja az vagy észreveszi a miérteket vagy nem. Nekem jobban esik ha értelmes viták zajlanak. Volt olyan akivel egész jól elbeszélgettem amikor írt nekem privátot, annak ellenére, hogy sztereotípiák alapján sorolt be engem, tehát ha Tanú vagyok akkor én milyen vagyok.
2020. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Megértem.

A személyeskedésnek, a skatulyázásnak és a mocskolódásnak tényleg nincs semmi értelme és résztvenni sem kell ezekben.


Csak remélem, hogy némelyek viselkedése nem húz le.

2020. júl. 21. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!