Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok! Miért van ez a...

Muszlimok! Miért van ez a kettős mérce nálatok?

Figyelt kérdés

Amiket leírok, azt több száz muszlimmal való tapasztalatom alapján írom.


Most azokról a muszlimokról írok, akik nyugaton élnek és muszlimnak is vallják magukat.

Mind nagyba veri a mellét, hogy ő mennyire nagy muszlim. A legtöbbjüknek van Koránja és soha nem eszik disznóhúst.

Azonban nagy részük rendszeresen vedeli az alkoholt és rendszeresen leisszák magukat.


Egy évig éltem kint egy muszlim országban és ott a szórakozóhelyeken a muszlimok egymás után itták a piákat. Amikor egy muszlim ország parkjába mentem ki sétálni, akkor tele volt széthajigált sörös és borosüvegekkel. Egy átlag muszlim több alkoholt iszik meg egy hét alatt mint én egy évben.

Amikor bementem a szupermarketbe, akkor a muszlimok tonnaszámra vitték ki a vodkákat, söröket.


Van egy másik dolog is ami az iszlámban bocsánatos bűn. Még a leghangosabb és legnagyobb muszlimok is elkövetik.

Ez pedig az európai fehér nőkkel való szex.

Az összes muszlim, aki Európában él sorra szexel európai nőkkel. Érdekes módon azt nem tiltja az iszlámjuk, hogy házasságon kívül sorra szexeljenek. Amikor a szőke barátnőm egy muszlim országban véletlenül egyedül ment ki az utcára, akkor nem tudta levakarni magáról a muszlim férfiakat.

Azonban az érdekes, hogy a fordítottja sosem történik meg. Azaz muszlim nő európai férfi, mert ez esetben a családja kiközösíti, némely országban pedig ez hitehagyásnak számít (ami halálbüntetéssel jár). Tehát míg a muszlim nőknek kötelességük szűznek maradni és muszlim férfihoz menni, addig a muszlim férfiak gond nélkül szexelhetnek annyi európai nővel amennyivel csak akarnak.

(európai nőktől hallottam, hogy nem nagy durranások az ágyban, utálnak nyalni, nem használják a nyelvüket sosem és folyton anált kérnek).


Mi az oka, hogy míg a disznóhús evés halálos bűnnek minősül és inkább meghalnának a muszlimok mintsem disznót egyenek addig az alkohol ivás és az európai nőkkel való házasságon kívüli szex nem probléma?



2020. júl. 19. 00:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Találkoztam olyan muszlimokkal is, akik prédikáltak nekem Mohamed prófétáról meg arról, hogy az Korán az ultimate-igazság és meg akartak téríteni is és az iszlám erkölcsről beszéltek, hogy mit szabad az iszlámban és mit nem. De ugyanezek a muszlimok mind ki akartak menni Európába és tőlem kérdezgették, hogy hogyan tudnák megfektetni az európai (lehetőleg szőke) nőket.
2020. júl. 19. 00:49
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Hagyjad már nem tök mindegy kit dugnak meg vagy mennyit vedelnek? Én ezt az egész vallásukat nem értem alapból.
2020. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
76%
Én az összes vallást nem értem alapból...
2020. júl. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Ha volna elég vár a pucádban, akkor az állítólagosan általad ismert külföldi muszlimokhoz mennél oda ezért az információért, és őket kérdeznéd meg.


A kérdésed kiírása csak azt jelzi, hogy nincs.

2020. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

1) Lehet meglepő lesz, de minden vallásnak megvannak az álszentjei.

2) A többségnél a vallás nem meggyőződés, hanem kulturális hozadék, elég csak a magyar keresztényekre gondolnod, elenyésző százalékuk meggyőződéses keresztény.

3) Az emberek esendőek.

2020. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Ne hasonlítsd össze az európai kulturált néppel őket.

Vadak, ősemberek bunkós bottal.Ennyi elég is róluk.Nézd meg mit csinálnak Németország, Franciaországban az utcákon.Csordában erősek.Náluk a nők leigázottak.Verni is szokták őket mindenért,a férj.

2020. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

"Amikor egy muszlim ország parkjába mentem ki sétálni, akkor tele volt széthajigált sörös és borosüvegekkel. Egy átlag muszlim több alkoholt iszik meg egy hét alatt mint én egy évben."


Mi az hogy egy átlag muszlim több alkoholt iszik meg mint te egy hét alatt mit te? Ahhoz hogy ilyet kit tudj jelenteni országos felmérést kellene végezned. Ehhez képest te legfeljebb annyit tettél hogy jártál egy nyitott muszlim ország bulinegyedében. Egyes muszlim országokban az alkohol fogyasztás engedélyezett, de ettől még az iszlám vallás tiltja. Aki alkoholt fogyaszt bűnt követ el, de ettől még muszlim marad. Szerinted keresztények nem szegik meg a Biblia parancsait? Szóval értelmetlen a kérdés.



"Van egy másik dolog is ami az iszlámban bocsánatos bűn. Még a leghangosabb és legnagyobb muszlimok is elkövetik."


Ez szintén nem igaz. Először is a honnan tudod hány muszlim követi el? Közvélemény kutatást végeztél? A házasságon kívüli szex az iszlám szerint bűn és botozással büntetendő, szóval nem kis bűnről van szó.


Ez olyan mintha én bemennék egy pesti szórakozóhelyre és azt a következtetést vonnám le hogy az összes keresztény alkoholista és össze-vissza szexel mindenkivel. Nyilván köze nincs a valósághoz.



"Az összes muszlim, aki Európában él sorra szexel európai nőkkel. Érdekes módon azt nem tiltja az iszlámjuk, hogy házasságon kívül sorra szexeljenek"


Ez is mekkora kamu szöveg. Megkérdezted az összes európai muszlimot? Láttál néhány nem vallásos muszlimot és máris meg van a következtetésed. Ahogy írtam az iszlám szerint házasságon kívül szex súlyos bűn.



"Mi az oka, hogy míg a disznóhús evés halálos bűnnek minősül és inkább meghalnának a muszlimok mintsem disznót egyenek addig az alkohol ivás és az európai nőkkel való házasságon kívüli szex nem probléma?"


A disznóhús evés nem halálos bűn. A Korán nem ír erre vonatkozó szankciót, a házasságon kívüli szex viszont botozással büntetendő.

2020. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Prókátor ***** válasza:
82%
A muszlim vallás egy babona vallás. A disznóhús evés is babona náluk, nem pedig előírás. A disznóhús a zsidók számára is tiltott, mégis keresztény közösségben élve az egyik leggyakoribb bűnük volt a sonka evés. Ezzel szemben a muszlimok rettegnek a disznóktól. Tél Avivban egy időben azzal akartak a buszokat felrobbanó terroristákat leállítani, hogy a buszokba zacskózott disznózsírt terveztek elhelyezni: a robbanástól a zsír a robbantóra kerül, és ezzel egyenes az útja a pokolba. Másik példa: a zsidók számára ugyan az a törvény, ami tiltja a disznóhúst, megtiltja a teve fogyasztását is. A muszlimok között a teve mégis csemege.
2020. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Nos én muszlimként nevelkedtem az elso 15 evemben aztan visszakoltoztunk Europaba.


(Felig magyar vagyok, edesapam magyar)


De amit irsz az akkora egy orbitalis baromsag hogy az hihetetlen.. az elottem levo valaszolok nehanya nagyon jol levezette hogy mi a cafolata a sok zagyvasagnak amit itt osszehordasz....


Kerdem en a muszlim szerinted az egyetlen olyan vallas ahol “megszegik” a dolgokat? Kivancsi lennek mindenesetre melyik orszag bulinegyedeben voltal es hogy miert nem a nagy muszlim barataidat kerdezed meg errol elsosorban :)


Nos ha jol tudom (javitsatok ki ha tevedek) a kereszteny vallas is eliteli a hazassag elotti szexet. Ketto : ha en most kimegyek Budapest bulinegyedebe akkor megallapitom hogy a magyar keresztenyek egy het alatt vedelnek annyit mint en egy honapban ... kicsit sem relevans. Az hogy a diszno nalunk egy “rettenetes” allat, attol meg nem eloiras , nem szamit bunnek, elolvasnam a Korant elsosorban, hogy megertsd....


Egyebkent barki barmit mond, en sem vagyok alapvetoen oda a muszlim vallasert , nem azert mert nobol vagyok en kisgyerekkent ugy gondoltam hogy ez a nyugdijasoknak valo vallas. Kezdjuk azzal hogy nincs meg a napi eloirt ima , innentol kezdve gondolom mar akkor sem vagyok muszlimnak tekintheto.


Az irasodbol valami oknal fogva az jon le hogy ha egy reszet is megszeg a korannak nem vagyok muszlim.

Nos szeretnem megkerdezni hogy a Biblia tanitasaibol hany dolgot szegtel meg. Csak azert hogy fujhassak rad hogy nem vagy kereszteny :)

2020. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Itt sajnos komoly zűrzavar van némely fejekben...


Kezdjük sorban.


#7


--> Én konkrétan egy muszlim országban élek jó ideje kint és jelenleg is. Tegnap pl elutaztam kirándulni és mindenütt a vadonban széthajigált sörösüvegeket láttam. Itt nem arról van szó, hogy csak a bulinegyedben. Az itt mindennapos látvány. Frei Tamás is említi a bahreini utazásában, hogy a szaúdi-bahreini határon pénteken több órás dugó van, mert a szaúdiak mind átmennek a hétvégére vedelni és Bahrein dollármilliárdokat keres a piáló szaúdiakkal. Itt nem azzal van a gond, hogy a muszlimok isznak, hanem azzal, hogy kétszínűek. Verik a mellüket, hogy mekkora muszlimok és rádküldik a sáriarendőrséget ha meglátják, hogy iszok, de másfelől pedig titokban ők is mind vedelnek. Ez az undorító kettős mérce zavar. Az arabtanárom is mondta, hogy Irakban látta, hogy a határ mellett a hegység tele van üres szátdobált whiskys üvegekkel. A nagy muszlim szaúdiak amint átmentek Iraqba hirtelen már bontották is a whyskis üveget.


--> Ismerek többeket, akik ngo-knál dolgoznak. Ők mondták, hogy számtalan migránssal kerültek kapcsolatba, akik nagy része muszlim. Sokan külön csak azért jönnek, hogy szexeljenek az európai nőkkel. Rengeteg itt élő arabot ismerek én is. Bűn vagy nem bűn de kb 90-95%-uk elköveti és sokan csak ezért jönnek Európába.

A leggusztustalanabb, hogy amikor egy nem-muszlim akar az ő nőjeikkel szexelni, akkor eltiltják. A legtöbb muszlim országban a mai napig is illegális muszlim nő és nem-muszlim férfi közt a kapcsolat. Azaz ők csak jöjjenek ide szexelni európai nőkkel, de ha valaki menne hozzájuk akkor egyből kirekesztenék vagy néhol még meg is ölnék (lásd Hatin Sürücü-ügy).


--> Ha te bemennél egy pesti szórakozóhelyre ott aligha hinném, hogy bárki kereszténynek vallaná magát.

Itt Magyarországon pl az emberek 60%-a nem vallja magát vallásosnak (felekezeten kívüli vagy ateista). Ellenben a muszlim országokban mindenki muszlimnak vallaná magát.

És ez itt a különbség. Hogy még nálunk akik össze-vissza szexelnek azok közt aligha találni olyanokat, akik nagy keresztényeknek vallanák magukat. Ellenben a muszlimok közt az össze-vissza szexelők közt nagy részük büszke muszlimnak vallja magát.

Ahhoz képest, hogy botozással büntetendő eléggé nem veszi komolyan itt senki...


#9


Neked is leírom:

A Pesten piát vedelő és mindekivel szexelők nem vallják magukat kereszténynek. Míg a máshol a vedelők és szexelők büszkén verik a mellüket, hogy ők mennyire nagy muszlimok.

Engem itt az undorító képmutatás zavar, ami a muszlimok körében van.

Nem az a baj, hogy isznak. Hanem, hogy ugyanezek máshol nagy muszlimoknak vallják magukat és téged kiutálnak ha nem akarsz áttérni a vallásukra.

Nálunk legalább senki sem nagy keresztényként megy be a diszkóba.


"Nos szeretnem megkerdezni hogy a Biblia tanitasaibol hany dolgot szegtel meg. Csak azert hogy fujhassak rad hogy nem vagy kereszteny :)"


Csak az a különbség köztem és a muszlimok közt, hogy én soha nem vallottam magam kereszténynek. Semmi közöm az ábrahámi vallásokhoz, az össze ugyanolyan primitív és hódító erőszakos vallás. Mind a véres judaizmusból nőtt ki.

Az pedig, hogy a kereszténység szintén egy gyilkos emberellenes vallás az nem menti fel az iszlámot. Ha a judeo-kereszténység brutális, az nem ad okot az iszlám-mozsdatásra.

2020. júl. 21. 01:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!