Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mik azok a bűnök, amiket...

Mik azok a bűnök, amiket rendszeresen vagy gyakran elkövetsz, annak ellenére, hogy személyes kapcsolatod van Jézussal, vagy a magadhoz vett szentlélekkel?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 16:43
A kérdező szavazást indított:
gyilkolás
rablás
erőszak, balhé
nemi erőszak, zaklatás
lopás és sikkasztás
csalás vagy árulás
családokat rombolok szét
hamisan próféta vagyok
hagyok meghalni másokat
egyéb
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted van, aki komolyan nyíltan bevallaná itt, hogy gyilkolt/erőszakolt? :DD
2020. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem az is elég, ha szembesítem vele. Onnantól már a fejében vagyok.
2020. júl. 26. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Gyilkosság. Tegnap lesóztam pár meztelencsigát, ma leütöttem két kisebb fajta molylepkét (ami a lisztbe megy, nem ami a ruhába). Néha pár pókot is kinyírok, mert nem bírom őket.
2020. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
86%
Én sajnos sokszor hazudok, és néha maszturbálok is. Sokak szerint nem bűn, nekem mégis lelkiismeret furdalásom van miatta.
2020. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez nem bűn. Emiatt ne legyen. De ha rosszul érzed magad és nem tesz jót, akkor kerüld...
2020. júl. 26. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
A hazugság mióta nem bűn? A te fejedben ki van?
2020. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy kinek/mit/milyen következménnyel. Nem a hazugság a bűn, hanem a szándék és az eredménye lehet rossz.
2020. júl. 26. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes értékitélet, hogy pl. a házasságon kívüli szex kimaradt a felsorolásodból...
2020. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Saját szája íze szerint szokta szelektálni a bűnöket, ahogy épp neki jó és ahogy épp felmenti őt.
2020. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

,,hamis próféta vagyok"


Kedvenc 🤣


Kezdve azzal, hogy aki tudja magáról, annak mégis miféle kapcsolata van Istennel? Hiszen tudatosan az. Nem fogja bevallani. Aki meg tudatlanságból állít valótlant azt nem igazán lehet ebbe a kategóriába sorolni.

2020. aug. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!