Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mik azok a bűnök, amiket...

Mik azok a bűnök, amiket rendszeresen vagy gyakran elkövetsz, annak ellenére, hogy személyes kapcsolatod van Jézussal, vagy a magadhoz vett szentlélekkel?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 16:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A magánéletemben csinálok néha cifra dolgokat, régebben csaltam meg páromat, mondjuk nem volt komoly, tizenévesek vagyunk, de akkor is csúnya volt :D Jelenleg nagyon kiábrándultam a páromból, nem tudom mit csináljak, de őt meg nem érdeklem túlságosan ahogy eddig se, és nyitott kapcsolatban élünk, és elkezdtem megint Tinderezni. Önmagában ez nem zavarva, az viszont igen hogy nem tudom neki elmondani az érzéseimet, és hogy ennek vége. Gyakorlatilag hazudok neki.
2020. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!