Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg van ilyen a Hit...

Tényleg van ilyen a Hit Gyülekezete tanításai között?

Figyelt kérdés

Gedeon példájából kiindulva az áfa be nem fizetése helyeselt tevékenység. Igaz ez?


[link]



2020. aug. 4. 17:00
1 2 3
 1/23 MBbpg ***** válasza:
83%

Én elég régóta járok oda, és sose hallottam ilyet.....

Jézus egyértelműen fogalmazott az adófizetéssel kapcsolatban

"Ő pedig monda nékik: Adjátok meg azért a mi a császáré, a császárnak, és a mi az Istené, az Istennek."

Lukács 20:25

2020. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Csak ha egy hitgyüliset megkérdezel, akkor neki azt kell mondania, hogy "nem, nem így van".
2020. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez a cikk elég kemény dolgokat állít.
2020. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok HGY-s szimpatizáns, sőt....!

De ez az amerikai népszava nem egy hiteles forrás. A mögötte álló Bartus egy gyakorló elmebeteg. Szóval kéretik kellő szkepticizmussal olvasni az ott írottakat....

2020. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 MBbpg ***** válasza:
81%

#2

Hol az alátámasztás, a bizonyíték? Anélkül bárki mondhat bármit...

A többi HitGyülis nevében pedig nem tudok ugyan beszélni, de én azért vagyok fent Gyakorin mert fent akarok lenni, nem pedig azért, mert utasítottak rá. És azért írom azt, amit, mert az a tapasztalatom, nem pedig azért, mert mondták hogy azt írjam.

A bizonyítás pedig a hozzászólásod második feléből is hiányzik, ez így sajna rágalmazás...

2020. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Ez teljesen egyértelműen nem így van.


Ez tipikusan olyan cikk, amikor meg kell írni a lejáratást és jól ki kell forgatni a dolgokat. Már eleve "nepszava.us". Kik írják ezt? USA-ból? Ja hát persze, hogy az az ember aki az a beidegződése, hogy keresztény embereket/gyülekezeteket járasson le. Innen egy időjárás jelentést sem olvasnék el.

2020. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Bizony ez így van, de biztos nem a gyülisek fognak neked erről beszámolni, legfeljebb olyanok, akik már nem azok. De ahogy elnézem ebben a kategóriában az agymosott gyülisek vannak többségben. :D
2020. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Én hit gyülekezetés voltam évekig, és igen!
2020. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha van is ilyen, akkor gondolom nem az egyszerű tagok számára tanítják, hanem a vállalkozóknak.
2020. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Nepszava.us, mintha csak egy adathalász fake oldal volna...rá sem kattintok inkább...
2020. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!