Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hitgyülekezetesek mit tapaszta...

Hitgyülekezetesek mit tapasztaltok nagyon megroppant a bizalom a hívekben a gyülekezet vezetőjével szemben? Elképzelhető, hogy felbomlik az egész egyház?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 18. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy facén látom, nem...

Néhányan elgondolkoznak...

Még várni kell hogy felkapja a fősodrású média..

Akkor maradnak majd hű kiskatonák elegen...sajnos

2020. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom de remélem.
2020. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most is láttam nemrég egy viccesnek szánt reklámban kérik az adó 1%-ot. Remélem senki nem adja nekik ekkora botrány után.
2020. máj. 18. 17:21
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Marad bőven aki továbbra is adakozik a Németh családnak...
2020. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ramos ökle ***** válasza:
90%
Fontos kiemelni, h ott nem csak istenhit és Jézus van, hanem egy erős, egyemberi vezetés, akiben majdnem annyira hisznek, mint az előbbiekben. Ebből következően a többség akkor is hinne benne, ha ott lenne ellene a bizonyíték az orra előtt. Szóval nem hiszem, h lesz ebből komoly ügy, főleg, h a gyülekezet jóban van a fidesszel, a tagok oda szavaznak, így nem hagynák, h ebből botrány legyen.
2020. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos igaz!
2020. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Akiknek eddig nem volt nyilvánvaló hogy a hitgyüli egy bizniszvallás, pénznyelő szekta, azoknak ez után miért lenne?
2020. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Beleolvastam a cikkbe. Ez igaz? Vagy ez is egy rémhír terjesztés? Durva dolgok ezek, biztos van alapja, hallottam a hitgyülekezetéről, ismerek is néhány odajárót a környezetemből. De a pletyka elkerülése végett, egy negatív véleménnyel nem támogatom mindenkinek a lejáratását.
2020. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A szekták nem így működnek, mert akkor már rég nem lennének tagjaik. Itt bizony egy rendkívül erős személyi kultusz van, tehát egy kívülálló felfedhet bármilyen trutyi dolgot a vezetőről, a tagok többsége vagy nem foglalkozik vele, vagy azt mondja, rágalom. Sőt náluk még azt is mondják, hogy a sátán műve.
2020. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Úgy néz ki igaz,bár a konyvet ki meg nem olvastam csak a masikat a Fesz van-t.

Arról tudom hogy hiteles.

A mostani sem tűnik kamunak.

Németh próbalta megmagyarázni néhany napja egy videojában hogy is van ez.....na az lett a vége hogy a video le lett tiltva.

Egyre tobben kerik mutasson dokumentumokat ,cáfoljon. Hallgatás van...

2020. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!