Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érdekelne, hogy akik hisztek...

Érdekelne, hogy akik hisztek az írásokban, keresztények, hogy látjátok a jelenlegi helyzetet? Mennyire kerültünk közel a próféciákban leírt fenevad rendszeréhez?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy a koronavírust, pandémiát, korlátozásokat kihasználva fogják felállítani az új rendszert amelyben nem lesz készpénz, és a munkavállalást és a vásárlást korlátozni fogják ha csak alá nem veted magad a rendszernek. (Fel nem veszed a jelet) Mi az a pont, ameddig együtt lehet működni, hogyan lehet ellen állni? Hogyan lehetséges kivonni magad az egész rendszerből?(véleményem szerint ezen már most el kell kezdeni munkálkodni)


Illetve érdekelne, hogy az iszlám mit mond erről? Mi a véleményetek muszlimok?


Nem szándékozom vitát indítani. Megkérlek titeket mindenki tartsa tiszteletben a másik véleményét.



2020. aug. 5. 08:13
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
#20 Félreértetted amit írtam. Arra utaltam hogy hasonlatossá válsz ahhoz aki ellen küzdesz azzal amit teszel. Így érted már?
2020. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem értem. Pontosabban értem csak te állítasz butaságot. Azt akarod mondani hogy ha felszólalunk az igazságtalanság ellen, akkor a Sátánhoz válunk hasonlatossá, ami marhaság.
2020. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
7%
Én a lázadásra gondoltam hogy ha pl valamit akarnak veled csinálni de te erőszakkal ellenállást tanúsítasz.
2020. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
7%
Ez is olyan hogy attól függ mit akarnak tenni veled. A lázadás nem feltétlenül jelent erőszakot.
2020. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
#25 Igen például lázadsz a hatalom ellen azzal hogy vádlod és rágalmazod őket. Na de nekünk engedelmeskedni kellene mindaddig amíg nem lépik át azt a bizonyos határt.
2020. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
10%
Nálad mi a határ? A Biblia? Mert azt már rég átlépték. Csak ugye belehamisitották a Bibliába hogy engedelmeskedj a világi hatalomnak. Mi is történt? A keresztény egyház összeállt a világi hatalommal és 1500 évig élősködtek a népen.
2020. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

#26


Máté 7:13-14

Hungarian Bible: Easy-to-Read Version

Szűk kapu és keskeny ösvény


13 „A szűk kapun menjetek be! Mert tágas az a kapu, és széles az az út, amely a pusztulásba vezet, és sokan járnak rajta. 14 De az életre vezető ajtó szűk, az ösvény keskeny, és csak kevesen találják meg.”

2020. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
ez nem válasz
2020. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
22%
Miért? Jézus is ellenállást, lázadást tanúsított, amikor a Sátán megkísértette. Tehát a lázadás nem tilos keresztényi szempontból. Ahogy Jézus mondta, nem szolgálhatsz két úrnak.
2020. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre válaszolva lesz ettől sokkal rosszabb, amikor elvisz a víz, kettéhasad a föld és hegyek omlanak le. Mondjuk már egyre kibírhatatlanabb, de ez még lófütty.
2020. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!