Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érdekelne, hogy akik hisztek...

Érdekelne, hogy akik hisztek az írásokban, keresztények, hogy látjátok a jelenlegi helyzetet? Mennyire kerültünk közel a próféciákban leírt fenevad rendszeréhez?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy a koronavírust, pandémiát, korlátozásokat kihasználva fogják felállítani az új rendszert amelyben nem lesz készpénz, és a munkavállalást és a vásárlást korlátozni fogják ha csak alá nem veted magad a rendszernek. (Fel nem veszed a jelet) Mi az a pont, ameddig együtt lehet működni, hogyan lehet ellen állni? Hogyan lehetséges kivonni magad az egész rendszerből?(véleményem szerint ezen már most el kell kezdeni munkálkodni)


Illetve érdekelne, hogy az iszlám mit mond erről? Mi a véleményetek muszlimok?


Nem szándékozom vitát indítani. Megkérlek titeket mindenki tartsa tiszteletben a másik véleményét.



2020. aug. 5. 08:13
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Szerintem egy termeszeti katasztrofat sem hallgatott el a media. Ott van fenn mind a yutubon, nezd csak meg. Vagy mutass kerlek csak egyet, amelyik el lett hallgatva. Koszi!
2021. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
26%
A szülési fájdalmak mar megkezdődtek amiről Jézus beszél akik a fenevad bélyegét felveszik azok mar elkárhozott emberek lesznek ezt egyértelműen bizonyítja a szentírás illetve hogy nem vehet pl senki semmit a boltban tehat megélni majd nehez lesz aki kertes házban lakik annak nyilvan konnyebb viszont ez a kontroll ami mar egyre erőteljesebb az aggasztó bkit bmirol be lehet mar mérni hol tartózkodik mobil telo stb nem tudsz ugy vasarolni hogy ne lenne nyoma vhol neten mindenhova regisztralni milyen oldalakat böngészel meg amit kitorolsz azt is elraktározzák ezert egyre nehezebb elrejtened magad ha itt maradunk meg nem tortenik meg az elragadtatas akkor lehet hogy erdőben bogyokon magvakon elve kell kozel 3/fel evet vhogy túlélni de borzalmas lenne ezert bízzunk istenben aki azt mindta a veszedelem elol ragadtatik el az igaz tehat legalabb a masodik 3 es fel evet amikor mar tisztán büntető csapásokat fog mérni isten a meg megmaradt kis számú emberiségre azt mar minekünk hitem szerint nem kellesz atélni
2021. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
29%

"Mennyire kerültünk közel a próféciákban leírt fenevad rendszeréhez?"

Mivel a Jelenések nagy része az első századra vonatkozott, így egyre messzebb kerülünk ettől

2021. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
A jelenesek könyve kb 6 értelmezés latott mar napvilágot ha te befejezettnek tekintem akkor post millenistacertelmezest fogadod el en pint nem hanem a futurista értelmezést miszerint azvelso 4 fejezet utáni részek meg jövőben fognak tehat jo 80 % a meg beteljesedesre var
2021. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy a biblia próféciák és történések duálisak. Ahogy beteljesedtek ugyanúgy érvényesek a korszak végére. A már megtörtént események előképei annak ami történni fog. Például Babilon pusztulása. Fel lelhető az ószövetségben Jeremias könyvében, de a jelenések könyvében is. Miért irtak volna egy már megtörtént eseményről úgy, hogy az majd be fog következni. Ráadásul az újkori (mostani) Babilon hirtelen fog elpusztulni. Ítélet fog végig söpörni rajta az "Úr rettenetes napja" én úgy látom érzem tapasztalom hogy az ítélet előtti időket éljük. Most van a " fussatok ki belőle én nnépem hogy ne legyetek részesei ítéletében" rész. Az újkori Babilon meglátásom szerint lelki értelemben nem más,a mások nyomorán meggazdagodott felvuvalkodott, parázna nyugati társadalmak (főleg aZ USA és az EU)
2021. márc. 24. 05:03
 46/46 anonim ***** válasza:
Azt hogy dualista vagy hogy is irtad meg nekem uj de szinte mindennek van ószövetségi előképe ha jol meggondoljuk én ugy tudom hogy a postmillenista értelmezés szerint Mar az ezeréves királyságban élünk ahol Jézus is itt van csak nem szemmel látható módon illetve nem is pont ezer év hanem sok ezer tehat nem pont ezer hanem hosszu aztan amiben én hiszek az a futurista mivel azzal állítható párhuzamba a Dániel könyvében levő birodalmakrol szóló tanítás ami az utolso évhétről szól es bàmulatos mint egy puzzle ugy ki lehet rakni a Dániel könyvéből a Jelenések a részét amely az utolsó 7 évről szólnak egészen Jézus újbóli szemmel látható visszajöveteléről Még hosszu tema több órán lehet errol beszelni de az utolso 7 evet is kétszeres 3.5 fel évre lehet bontani es az utolsó 3.5 felvév az ún nagy nyomorúság amiben Isten pusztító csapatai lesznek s mivel az a szimbóluma hogy a pohar amibe elegyitetlenűl töltve van tehat nincs mar jobbító szándék benne nincs mar lehetőség megterni felveti azt a kerdest hogy itt lesz e még az egyház?? Hat hitem remènyem szerint nem es logikátlan is lenne hogy Isten az egyházat is ugy büntetné mint a gonosz embereket csak nem... ja es meg annyi hogy az első négy fejezet szerint lemegy a hét gyülekezetnek szóló intelem amiből van mar lecsengett gyülekezet illetve olyan ami mist is van de ez is nagy tema es 5- tol mar a futurista értelmezés szerint az utolso előtti fejezetig a jövőre tehető van mar pecsét ami beteljesülni feltörtnek fogadnak el aztan a negy lóvas jelképei stb mondom ez nagyon tág téma es nagyon sok utánajárás ill tanulást igényel hogy mindent biztosra tudjunk illetve sok feltételezés is van pl megmondani azt hogy a feljövő sáska az igazi rovar vagy egy démoni sereg hat ember legyen a talpán mert vki szellemiesitve magyarazza de írás szabaly ige igét magyaráz tehat szo szerint kell értelmezni ha vmit nem azt meg lehet tudni hogy ott szellemiesiteni kell tehat mindom nehez
2021. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!