Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor a válaszolók a bibliából...

Mikor a válaszolók a bibliából nyomnak be 5, 6 idézetet, azt szerintetek fejből mondják, vagy kimásolják valahonann?

Figyelt kérdés
Semmi problémám a vallásosokkal, csak sokszor látok ilyen válaszokat.

2020. aug. 7. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Hallgasd meg, és mindent meg fogsz érteni, és nem fognak tudni bevinni a sűrűbe, rögtön tudni fogod honnan jön:


https://www.youtube.com/watch?v=5uEbEXtBt4g

2020. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

En nem szoktam idezni, de biztos, hogy nem fejbol irjak, hiszen szo szerint kell pontosan tudni.

Pl. en a legmodernebb nyelvezetu Bibliat hasznalom, es nem birom elkepzelni, hogy valaki meg tudja jegyezni a kozepkori, ódon forditas mondatait, amiket itt latok.


Fent van a neten minden forditasu es kiadasu Biblia, rakeres (ha kb. tudja, hol van), es copy - paste.


Vagy ha mar irt a temaban, akkor visszakeresi a sajat valaszait.

2020. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 szp72 ***** válasza:
100%
Természetesen ha pontosan akarják idézni akkor másolják, legalábbis én így vagyok vele. Ha szükségtelen a pontos idézet, akkor fejből is szoktam.
2020. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

2 És megint ostobaságot mondtál:DD mert ehhez kell egy láthatatlan vezető, aki súg:)


Benne van a linkben, hogy működik, de ha valaki 1 órát nem szán egy témára, azt oda viszik, és olyan sűrűbe amibe csak akarják. Lásd téged. Akkora ostobaságot mondasz mint a szél. Meg is érdemled.

2020. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 MBbpg ***** válasza:
100%
Én általában inkább bemásolom, nehogy véletlenül elírjam, és ezzel félrevezessek másokat, valamint így le tudom ellenőrizni, tényleg úgy van-e leírva, nem pedig csak azt hiszem hogy úgy van (meg hát fejből szó szerint nem tudom az egész Bibliát :D)
2020. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

(2-es vagyok)


kedves 4-es,


En???


Mit nezzek egy amerikai punkosdista karizmatikus terito videojaval?


"És megint ostobaságot mondtál:DD mert ehhez kell egy láthatatlan vezető, aki súg:)

Benne van a linkben, hogy működik, de ha valaki 1 órát nem szán egy témára, azt oda viszik, és olyan sűrűbe amibe csak akarják. Lásd téged. Akkora ostobaságot mondasz mint a szél. Meg is érdemled."


Miután kétszer leírtad, hogy mekkora ostobaságot írtam "már megint" (?), talán magyarázd meg, mit nézzek egy amerikai punkosdista karizmatikus téríto videoján, amire rámotyogták a magyar szoveget.


De vigyázz, nehogy valami ostobaságot írj, mert nem tudod, ki vagyok.

2020. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6 *egy amerikai punkosdista karizmatikus terito


Ezek után végképp nem érdekel, hogy ki vagy.


Semmiféle térítés nincs benne, hanem a Biblia és a Szent Lélekről van benne szó, az alapjaitól és még sok minden alap ahhoz, hogy valaki értse a

Bibliát.


Ennyit rólad. Szóval ezek után, hogy egy órát képtelen voltál egy témának szentelni, ellenben tolod az ostobaságodat-végképp nem érdekel, hogy mit akarsz mondani. Legközelebb, ha egy témához szólsz, azt tedd úgy, hogy legalább a minimum alapját tudd. A legminimumabb alapját. Vagy maradj csendben.

2020. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Es ha megneztem?
2020. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam idézni amikor bibliai témáról van szó és az idézetet kíván. Többnyire fejből, abban az értelemben, hogy tudom melyik sorok illenek a témához és azokra rákeresek egy online Bibliában, hogy a helyét is megtudjam adni. Így kikereshetők és pontosak lesznek az idézeteim, valamint ezzel magamat is ellenőrzöm, hogy jól emlékszem-e a szövegre és valóban illik-e a témához. Van amikor nem emlékszem a pontos szövegre, de azt tudom, hogy kb. hol van vagy hol lehet a Bibliában szó az adott témáról. Ilyenkor kikeresem azt a részt, majd átolvasom és próbálom a téma szempontjából lényeges részeket kiidézni.

Amikor bibliai kérdésekről van szó, fontos idézni, mert a vitapartner első kérdése általában az, hogy "Ezt honnan veszed?", "Hol van ez leírva?".

2020. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8 Biztos, hogy nem nézted meg, különben ha megnézed, ezt nem írtad volna le:


egy amerikai punkosdista karizmatikus terito


Dereck Prince: Korunk legnagyobb prófétája és tanítója volt, már elköltözött, milliók nevelkedtek fel rajta-milliók.

2020. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!