Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak hogy megkegyelme...

Mit csináljak hogy megkegyelmezzen nekem a mindenható?

Figyelt kérdés
haldoklom :(

#haldoklom
2020. aug. 14. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tarts bűnbánatot, és megkegyelmez neked. Ez nem egyenlő azzal, hogy meggyógyulsz.
2020. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte bűnbánat, és gyónás. Továbbá ne is vétkezz már utána. Mi a betegséged, ha megkérdezhetem?
2020. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: Keress egy olyan közösséget akik valóban Szent Szellemmel kapcsolatban állnak.


Térj meg/fogad be Jézus-de vigyázz IStent becsapni nem lehet, mert mindig a szíveket vizsgálja Isten. Keresztelkedj meg víztől és Szent Szellemtől és vedd a gyógyulás ajándékát.

2020. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint ahogy ez a hölgy is, akinek már a világ szerint nem kéne élnie-de él, Dicsőség Istennek:


https://www.youtube.com/watch?v=O7EuPkeAL34

2020. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot. Ennyi elég.
2020. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Minden ember haldoklik bizonyos szempontból. Aki született, az mind meg fog halni. Annyi a különbség, hogy -- gondolom -- neked adott az orvos egy valószínű dátumot arra, hogy akkor már nem fogsz élni. Sok embernek ez nem adatik meg, és hirtelen, felkészületlenül éri őket a halál, szóval emiatt nem szomorúnak kell lenni, hanem örülni inkább.

Az már elég jó előjel, hogy azt gondolod, kegyelemre van szükséged. Ez igaz, mert ha valaha követtél el bűnt (hadd feltételezzem, hogy ez a helyzet), és még nem kaptál üdvösséget.

De mivel mint fent említettem, minden ember "haldoklik", nem hiszem, hogy neked másképpen kellene cselekedned, mint bárki más embernek, legfeljebb ha kevés időd van hátra, akkor sürgősebbnek érezheted a cselekvést.

De hogy pontosan mit kellene tenned, az az előéletedtől és a jelenlegi helyzetedtől függ. Általánosságban csak azt tudom mondani, hogy a legtöbb embernek arra van elsősorban szüksége, hogy teljes szívvel kezdje el keresni Istent, vagyis, hogy ez legyen a legfőbb törekvése az életében. Ha erre kész vagy, és ebben kitartasz, akkor valami módon megtalálod Istent. Mi abban az egyházban, amelynek a tagja vagyok, tanulmányozni szoktuk a Bibliát azokkal, akik érdeklődnek, és ha van rá mód (online vagy személyes), akkor erre rászánom az időt a te érdekedben is. Persze, most le fognak pontozni, hogy "reklámozom" magam, mintha ebből valami hasznom származna, de írj privátot, ha érdekel, és bemutatkozom.

üdv Stefán

2020. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LakatosAnonymus ***** válasza:
Édesistenem... Remélem élsz még.
2021. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!