Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak szerintem moslékság az...

Csak szerintem moslékság az amit Erdő Péter csinált Hodász atyával?

Figyelt kérdés

Mármint amit azon a beszélgetésen mondott neki.


Szerintem sokan szívesen követték a videóit és örültek, hogy végre van egy pap, aki nyitott a világra.


Erre felülről leállíttatják.


(Nem vagyok katolikus.)



2020. aug. 15. 09:15
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
6%

Lehet, hogy lefizették. Lehet, hogy nem is mondtak neki semmit, csak másokat akar gyanúba keverni. Bármi lehet, még a nézettség is nőhet.

A lényeg, hogy mi baj történhetne, ha megírná vagy folytatná? Legurulna a lépcsőn? (valószínűbb, hogy többen használnak Jézus nevét olyan dolgokhoz, amikhez semmiköze).


Egyébként mit jelent az a szöveg, hogy az index balliberális párt?

Hogy nem a diktatúraszerű gazdag maffiózó állam kiépítését támogatja?

Egy népbutító propaganda kifejezés?


Mondjuk nem követtem az atya tartalmát sajnos, ezért nincs véleményem.

De papként az embernek elsődlegesen tényleg a papi feladatok a legfontosabbak. Eszmék mellett foglalhat pártot, de pártot nem választhat.

2020. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
83%

"ha megírná vagy folytatná?"

Na igen. Volt is már ilyen pont az ő esetében is.


Mellesleg akik a követői voltak, azok valóban hallgattak is rá, pl. arra, hogy "Ne felejtsetek el imádkozni!"?

2020. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 tgt ***** válasza:
76%

11-es: nem nehéz összerakni a történetet.

1. Hodász kiáll a sajtószabadság mellett.

2. Erdő Péter berendeli magához.

3. Hodász visszalép a nyilvánosságtól.


Vajon mi történhetett?

2020. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
60%

Az olyan egyházi személyek, akik a hatalomhoz dörgölődnek, Jézus tanaianak elárulói.

Mindenki ismeri Jézus szavait: "Istennek, ami Istené, császárnak ami császáré".

A mostani seggnyaló egyházi személyek is oda jutnak, mint a Kádár-éra azon püspöke, aki MSzMP tag volt.

Mivel tettük ellentétes Jézus tanításával, nem Isten és Jézus szolgái, hanem Belze Bubié és Luci Ferié!

2020. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
81%

András atya kifejezetten azt mondta, hogy nem tagja egy pártnak sem, és nem is akar az lenni.

Csupán csak nyitott szemmel jár a világban, és a véleményét is elmondja.

Római katolikusként nagyot csalódtam Erdő Péterben.

Nem, nem voltam jelen a beszélgetésen, de el lehet képzelni, hogy mi zajlott le ott, ha András atya leállított mindent, amit a közösségi médiában eddig működtetett...

Egyszerű mezei pap lesz belőle, akinek még a prédikációit is figyelni fogjàk.

2020. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk a pap mindig sértegette a bal oldali pártot és dicsekedett vele, hogy legalább építési munkákra hasznot húz belőle. Szóval ilyen papok vannak. Nem kell meglepődni.
2020. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
Volt, amikor a Román himnuszt is lejátszották.
2020. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
63%
Azért milyen képmutató emberek vannak. Hirtelen azok is kezdték védeni Hodász atyát, akik egyébként szinte egyetlen tanításával se értenek egyet.
2020. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
76%

Igen, szerintem is elég nagy "moslékság" és szánalmas, hogy a 21. században itt tartunk, hogy egy papot el kell hallgattatni. András atya magánemberként ment el arra a tüntetésre, amihez minden joga megvan. Az persze nem baj az egyházi vezetésnek, amikor papok az oltár elől prédikálnak arról, hogy a fideszre kell szavazni😅.



Nem mindig mindenben értek egyet teljesen András atyával, viszont ettől még kedvelem őt, sikeresen és jól tudott evangelizálni a fiatalok felé, komolyan egy ilyen papot kellett ellehetetleníteni...


Egyszerűen felháborítónak tartom, ami a magyar egyházban zajlik.

Hívő katolikus vagyok.

2020. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
18%

Kíváncsi lettem volna, hogy mi lett volna, ha Erdő Péter pápa lesz.

Kár, hogy nincsenek alternatív világok...

2020. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!