Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Miért kell az...

Keresztények! Miért kell az állatoknak is meghalniuk? Az én kutyám milyen rossz bűnt követett el, ha a családnak sok örömöt adott?

Figyelt kérdés

Talán mert a kígyó megengedte, hogy a Sátán felhasználja a testét? És a kígyó miatt hallnak meg az állatok?

Szegény haldokló kutyám :(



2020. aug. 17. 15:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen:) Most már a mennyben vár rád! :)
2020. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is annyira vágyom hogy találkozzam a cicámmal!
2020. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én is! És én bízom benne, hogy Jézus amiket mondott a filmbekben és a Bibliában, örök életünk lesz, és talizhatunk mindenkivel! És remélem a fránya ateistáknak nincs igazuk abban egyáltalán, hogy a halál miatt találtuk ki ilyeneket. Miért hazudna Jézus? Biztos, hogy létezik Jézus és a Többi! :)
2020. aug. 17. 17:42
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, Jézus nem hazudik:) , s sokkl nagyobbat fognak bukni az ateisták, ha nincsen igazuk, Isten örök élet ajándékát!


"Monda néki Jézus: Én vagyok a feltámadás és az élet: a ki hisz énbennem, ha meghal is, él;


És a ki csak él és hisz énbennem, soha meg nem hal. Hiszed-e ezt?"

2020. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én azért hiszek egy tudatos tervezésben, vagyis Istenben, mert milyen jó a világ összetettsége! És még a hangok is! Pedig köztudottan nincs hang a világűrben... Miért pont nekünk vannak hangok? Ezt biztosan Isten tervezte! És ha szerintem van Isten, akkor miért ne csinálhatott egy igazi Isten gyermeket, vagyis Jézust? :)
2020. aug. 17. 18:35
 16/21 anonim válasza:
A kutyád testében egy ugyanolyan lélek volt, mint te magad. Remélem mihamarabb emberi testet kap,és ezt arra használja amire van:helyreállítja majd a kapcsolatát Istennel.
2020. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Értem, bár a Biblia szerint a fizikai valóságban lélek vagyunk, és a halál után semmi. És amikor eljön az idő, a halott számára éjszakai alvás, akkor feltámad mindenki aki megérdemli.
2020. aug. 17. 22:17
 18/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudtam, hogy még a sötét középkorban élünk...
2020. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy még mindig bunkó évben vagyunk!
2020. aug. 21. 21:52
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 18-as, akkor itt az ideje, hogy kijöjj a sötét középkorból, és szólj azoknak az ismerőseidnek is, akikre a többes számod vonatkozott.
2020. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!