Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kérlek ajánljatok egy kereszté...

Kérlek ajánljatok egy keresztény fiatalokból álló kis közösségnek nevet?

Figyelt kérdés
Kérem a gyalázkodást, gúnyolódást kerüljük! Előre is köszönöm
2020. aug. 26. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Jézus gyümölcsei:)
2020. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Dániel és testvérei:)


Oroszlánok legyőzői:D by Sidrák-Misák-Abednégó története, az oroszlán vermében

2020. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Babonások
2020. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Juhok vagy birkák. Ősszintén szólva nem tudom miképp fogalmazza meg a biblia jézus követőit. Régg halottam utoljára. Valami ehez köthető kéne.
2020. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

4 Bárányok


Luk.10-

3.

Menjetek el: Ímé én elbocsátlak titeket, mint bárányokat a farkasok közé.

2020. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Barna maláták...
2020. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Vagy mossuk össze ezeket a csodás hozzászólásokat és legyen mondjuk: babonás malátak, Dániel malátai vagy Jézus testvérei vagy Jézus barnái vagy testvérek és gyümölcsök, a "birkás" annyira elcsépelt, hogy azzal nem is írok, nem értem miért kell gúnyosan hozzászólni. Na nem vagy érintett a kérdésben akkor menj át másik kategóriába, vagy csak görgess tovább, nem kell minden kérdést megnyitni. Viccen kívül a "Jézus testvérei" és "testvérek és gyümölcsök" nem is olyan rossz... ;) :D


Az a baj, hogy ebből így nem tudunk sokmindent, ha én lennek a kerdeskiiró, akkor visszagondolnék arra, hogy hogyan alakult az a kis kör, és esetleg egy ehhez kapcsolódó bibliai történet kulcsszavát keresnem ki hozzá Vagy valamit, ami nektek mérföldkő.


Vagy: törekvők, kislámpások, újhirmondók, friss harcosok, áldott beszéd.. :D nem tudom, ezt nektek tudni, mi az ami hozzátok köthető, ami miatt létre jöttetek.

2020. aug. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 munyamunya ***** válasza:
52%
Bocsánat, de a név az mihez kell? Milyen funkcióját nem képes ellátni egy hívő gyülekezet, ha nincs neki neve? Ezt sose értettem...
2020. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hit + 1
2020. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!