Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hivatalosan megkeresztelete...

Hivatalosan megkeresztelete ismerősöm a lányomat,de mint kiderül nem érdemli meg! Vissza lehet vonni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 14:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%
Ahj, ezt kár, hogy nem mentettem le. :/
2020. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
43%

Nem lehet tudtom szerint visszavonni, de viszont nem muszály tartani vele a kapcsolatot, és a a gyerek pedig azt szólithatja keresztapukának akit annak is érez.


Megmondom őszintén, én is pár éve lettem keresztszülő párommal, és én is eltávolodtam tőle. Az ők pedig az, hogy rosszul van nevelve. Ha nem azt csináljuk amit mond akkor hisztizik, kiabál, ordít, üt. Így lett nevelve, hogy megkaphat amit akar, és erre most rátart amit képtelenek kezelni a szülők pedig már nekik is elegük van ebből. És még csak most megy óvodába. Szóval mondhatni egy tipegőről van szó. Állandó a laptop, ha nem tetszik a mese neki rajta szétveri a laptopot( a gombjait kiszedi, az egeret hajigálja, a töltőt elszakítja) mert majd úgyis kap másikat.. stb. Stb. Szóval vagy a gyerek neveletlen (ne vedd magadra, van akinek már az is neveletlenségnek számít ha nem oda ül a gyermek ahová ő szeretné, bár ez egy nagy baromság szerintem hiszen egy gyerekről van szó) , vagy egyszerűen az anyagi helyzetetek miatt vállalta el a keresztszülőséget és tényleg nem a gyermek miatt ( ahogy írtad is, nem érdemelte meg) viszont sajnos a keresztszülő sem mondhat le a gyerekről, sem fordítva. Egyszerűen csak a kapcsolatot kell megszakítani a személyel. Remélem tudtam segíteni.

2020. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
19%
Ok* elnézést. Automatikusan kijavítja a telefon. :)
2020. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
94%
Zajlik az élet a telepen
2020. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Beleolvastam a kérdésbe ,és olyan minősíthetetlen hangnemet ütött meg a kérdező h jelentettem...Amúgy tuti h rejtett erőforrás...
2020. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok, gyerekek, ezért kell ebben a nagy melegben nagyon odafigyelni, mit isztok. Ha a tűző napon fogyasztjátok el azt a mennyiséget, amitől egy 20-25 °C-os kellemes tavaszi estén még semmi bajotok sincs, ez lesz a vége.
2020. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem láttam már a kérdésből a lényeget :( Mi lett törölve?
2020. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett a csajszival(kérdezővel)?
2020. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 John4 ***** válasza:
100%
Egy újabb ostoba, barom kérdés.
2020. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy nem érdemli meg, hogy megkereszteljék?
2020. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!