Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Vajon Jézus...

Keresztények! Vajon Jézus Krisztus, és Isten boldog attól, hogy ünnepeljük a születésnapot és a karácsonyt? Sőt Jézus születését is ünnepeljük? Ti megszoktátok tartani ezeket?

Figyelt kérdés
Bár azt mondják, hogy a karácsony nem is keresztény származású, hanem pogány ami nem jó.

2020. aug. 30. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
jehovás térítés level 100
2020. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen megtartjuk. Annál nagyobb jó, hogy Isten emberré lett, nem nagyon volt a történelem során. Teljesen illő és méltó ünnepelni.
2020. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jaja. Szerintem ez a legjobb történelem az emberiségben. De én Isten fiaként hiszem el Jézust.
2020. aug. 30. 19:22
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Az a te bajod. A keresztény válasz az, amit írtam.
2020. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
edgár-edgár, tanulj már meg magyarul, ha állandóan itt irogatsz.
2020. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem Edgár a nevem. És a keresztények is azt hiszik, hogy Jézus Krisztus Isten fia.
2020. aug. 30. 19:30
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem, a keresztények hiszik, hogy Jézus Isten, és az Atya fia.
2020. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

(Máté 15:8, 9) 8 »Ez a nép az ajkával ugyan tisztel engem, de a szíve messze eltávolodott tőlem. 9 Hiába imádnak engem, mert a tanításaikat emberek parancsolataira alapozzák.«”

(Márk 7:7, 8) . . .« 8 Elhagyjátok Isten parancsolatát, és emberek hagyományához ragaszkodtok.”

(Márk 7:9) . . .„Ügyesen figyelmen kívül hagyjátok Isten parancsolatát, hogy megtartsátok a saját hagyományotokat.

2020. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Idézeteket beszúrni bárki tud. Magyarázat?
2020. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%

Olvasd el Isten szavát. Mit gondolsz, Isten örült mikor a népe más emberi hagyományokat kevertek az Isten tiszta imádatába? Hatalmas büntetéseket kaptak. A hitehagyás bekövetkezéséig pedig az első keresztények soha nem alkudtak meg ilyesmiben. Jézus sem.

Inkább vállalta a megvetést.

Sátán szivesen csőbe huzhatta volna Jézust. Elkerülhette volna a halált is, és előbb kaphatta volna meg az uralmat, de nem Istenétől hanem Sátántól. Soha nem alkudott meg a világgal.

2020. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!