Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit mondjak annak aki felveti...

Mit mondjak annak aki felveti az Isten nem létezik érvre, hogyha vannak multiverzumok akkor nincsen Isten? (Keresztény Istenre gondoltam)

Figyelt kérdés
Ha vannak végtelen számú párhuzamos univerzumok, akkor mi csak véletlenek vagyunk, és Isten egy mítosz, mert a végtelen univerzumokhoz nem kell Isten.

2020. szept. 6. 16:23
1 2 3
 21/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Igen meghalt ertuk hogy Udvozulhessenek


az egy lista elsot neztem meg


mi lesz ha kiirtja magat az emberiseg? Hat pontosan az marad par akik tovabbfejlodnek

De ami szamit az az hogy VilagVegen ki nem Karhozik el

2020. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
jah, csak ebben a vidiben az van, hogy kifejlődtünk a babonás korból, így nincs szükség istenre, mert már tudjuk mivan azután stb...
2020. okt. 24. 17:51
 23/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem emlekszem arra hogy "így nincs szükség istenre"


de amugy ez mit szamit? Ez egy oltar alla valo nagy marhasag meg a legtobb ezos is nevethet csak rajta, szoval nem ertem ez mennyiben erositi a "tudomany allaspontjat" legalabbis szerinted vagy ki tudja feltetelezesed szerint a "ateistak/hitetlenek" ezt tarthatjak


kivancsi lennek kik is allank ezek mogott marmint miben hisznek valojaban tudjak e legalabb onmaguk mert rengeteg ilyen ufo interjus sztori van aminek fo eleme (ha mint itt is inkabb csak melektemanak tunik) az hogy "Nincs Isten"

vajon harcos-ateistak allnak e mogottuk, vagy (EgyIstenTagado) ezo-szektasok? vagy egeszen mas?


en amugy olyanokat szeretem ahol aktivan mozognak a foldonkivuliek mutathatnal par olyan videot :D ahol a laboransokkal hadakoznak pl. Vagy menekulnek stb.

2020. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

szerintem ők ilyen ellen támadók. Hogy a vallás a sötétkor szüleménye, és nagyon káros a kereszténység is!


Amúgy Kontár, te vallásos vagy? vagy micsoda? :)

2020. okt. 24. 18:14
 25/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"Igen" ("vallasos" de inkabb:)

hivo vagyok de gonosznak "jobban" szeretek szolgalni

onzo szemelyes vagyaimnak

szoval buneimnek elek


tul nehez az hogy Istennek eljek, nekem nehez Jezus Igaja, Keresztje valamiert

rosszul mukodik az itelokepesegem lelkiismeretem gondolom,

2020. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!