Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Protestánsok! Úrvacsora...

Protestánsok! Úrvacsora várandósság alatt? Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék alkoholt fogyasztani, úgyhogy nem vennék bort. De kenyeret vegyek azért? Vagy inkább egyiket se? Nem szeretném, ha azt gondolná valaki, hogy nem tartom magam méltónak, azért hagyom ki. De egyelőre még nem osztanák meg senkivel a hírt.
2020. szept. 23. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy korty bort simán megihatsz, semmi baj nem lesz belőle.
2020. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Viszont a baba bűnösen fog hozzájutni a lelki eledelhez, mert osztoztok rajta. Lehetséges ez, vagy szamárság?
2020. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Bár vannak akik szerint terhesen egy pohár bor nem árt,valójában az alkohol ès a savas szulfidok erősen károsítják a magzat fejlödő idegrendszerèt.
2020. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, csak most nem pohárról, hanem kortyról van szó, és a bor 6%-os alkoholtartalma sem óriási.

Ennyit az ember maga is termelhet.

A magzat meg nem károsodik a szélfuvallattól. Ha az anyára rákiabálnak, és ettől megijed, még az is többet árt neki.

2020. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Májnál pl nem mindegy,hogy 1 pohár vagy 2 liter persze,de az idegrendszer ugyanúgy károsodik 1 korttyal mint 1 liter bor esetèn.

A szèlfuvallatot nem èrtem,a borok magas savtartalma szintèn ártalmas.

6%-os bor? Azt hittem 10 vagy 10,5%nál nincs kisebb.

De visszatèrve az idegekhez ez is olyan mint a dohányzás.A tüdődnek nagyon nem mindegy,hogy napi 1 doboz vagy napi 1 szálat szívsz.Az idegrendszerben viszont 1 szál cigi is ugyanazt a káros ès vègleges reakciót váltja ki mintha egymás után gyujtanak rá.

2020. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Wow emberek miken fent tudnak akadni. Örüljetek egyáltalán hogy odahaza lehet menni még Istentiszteletre. Nem sokáig lesz... Korty bor meg kevésbé lesz káros mint a városi levegő az utcán amíg eljutsz a gyülekezetbe
2020. szept. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Protestánsok! Úrvacsora várandósság alatt? "


Én azon csodálkozom, hogy ez egyáltalán ez kérdéses! Miért ne fogyszthatnál néhány korty bort ráadásul "úrvacsora" címén és jogán???? Nem is értem!!! Hidd el a kisbabánk nem fog megártani!!!

2021. márc. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj a katolikus templomba, ott csak ostya van.
2021. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!