Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Mi a véleményete...

Keresztények! Mi a véleményetek google playen az 5 csillagrol?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig jobb, mint a 6...
2020. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Most lehet én vagyok hülye, és nem értem a viccet, de mi köze a csillagoknak a kereszténységhez? O. O
2020. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Jézusnak is 5 ujja volt.

Ez egy isteni jel.

Jézus=minden

Minden=jézus

1=J

2=É

3=Z

4=U

5=S

Jézus 5 betű

Jézusnak 5 ujja volt

Mi kell ennél több

Ez egy igazi jel hogy jézus létezik és hogy valódi urunk és istenünk.

2020. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Jézus Magyar volt?
2020. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Jézus = zsidó király

Jézus = magyar

Magyar = Zsidó

2020. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó!! Google playen ha 5 csillagot adol egy appra, akkor azt írja hogy imádod. De csak istent zabad imádni
2020. szept. 25. 03:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az angol Love it fordítása. Mégse fordíthatták "szerelmese vagyok" - nak. Angolul worship az imádat Isten fele, míg a családtagot imádni az adore. Sokszor mondják, hogy az angol egy nem kifejező nyelv, viszont ebben a helyzetben mégis a magyar marad alul. Egyébként az imád szó jelentése is módosult. Már nem csak azt jelenti, hogy Istenként dicsőít.
2020. szept. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt angol nyelvet? Google playen magyarul ír.
2020. szept. 25. 07:46
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Fabecookon is a szíveskénél "imádom" van.. Egyszerűen csak az angol "love" szónak egy rossz, megtévesztő átfordítása. Illetve a magyarban erre nincs pontos megfelelő. De ahogy írták, az Isten imádását az angol nem a "love"-al fejezi ki.

Sokan használjak beszédkor is valamire, hogy "imádom". Én mondjuk kerülöm, de nem gondolom, hogy ezek az embereket, akik "imádják" a csokifagyit, ők istenségként tekintenek a csokifagyira. Hanem csak egyszerűen fokozni akarják a "szeret" igét.

2020. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most nézem, már mikor csillagozom nem ír ki semmit, hogy utálom, szeretem, imádom
2020. okt. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!