Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten az örök magányt szánja...

Isten az örök magányt szánja nekem? 21 L

Figyelt kérdés

Nagyon a csúnya vagyok, sosem volt barátom és a fiúktól csak bántást kapok. Imádkoztam Istenhez, hogy segítsen a helyzetemen de nem lett jobb egyáltalán, kezdem feladni a reményt és nagyon megvisel ez az egész. Istennek biztos meg van rá az oka, mert jobban tudja mi kell nekem. Gondoljátok ideje lenne elfogadni a sorsom és beletörődni, hogy nincs helyem férfi mellett?

Valaki volt hasonló helyzetben fiatalon?



2020. szept. 30. 20:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
50%
Nyilván volt. Isten nem fog reggelre széppé varázsolni, legfeljebb utat mutat neked a fitneszterem felé, kozmetikus, fodrász felé. És erőt is adhat, hogy elkezd.
2020. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem a külsőddel van baj. Nekem is a lelkemmel van. És az ijesztő az egészben, hogy másokhoz képest angyal vagyok...
2020. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ilyen dolgok rajtam nem segítenek. Nem szerencsés az arcszerkezetem és a testfelépítésem sem.
2020. szept. 30. 20:41
 4/16 Prókátor ***** válasza:
78%
33 évesen ismertem meg a páromat. Úgyhogy...
2020. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Van olyan barátod aki azt mondta, hogy tök jó fej vagy meg minden, de nem az esete?
2020. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Van olyan, akit Isten "magányra" hív, már Pál apostol is beszél róla. De ez nem az a fajta magány, hogy egyedül kell lenned, hanem személyes család helyett egy szerzetesi közösség, vagy egyházközösség lesz a családod. Tehát pl nők elmehetnek apácának.


Viszont ez nem testi adottságtól függ. Egy rendkívül gyönyörű nő is érezhet erre elhívást, ahogy az se biztos, hogy egy csúnya külsejű embert erre hívott Isten. Ez nem a szépséggel van összefüggésben.

2020. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Olyan alkat és arc nem létezik, amelyik senkinek sem tetszik, mert akkor már a szüleid sem jöttek volna össze.
2020. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

te meg nagyon fiatal vagy

igen, ismerek olyat, aki hasonlo helyzetben volt, aztan szepen ferjhez mentek, sokszor hamarabb, mint a "szeplanyok"


ha valoban "csunya" vagy, ne felejtsd el, hogy sok csunya fiu is van, akik ugyanugy orlodnek es az igazit keresik

2020. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Na de csúnya fiú nem kell neki!
2020. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Lehet azt szánta neked akinek azt mondtad, hogy csak barátként tekintesz rá. ;)
2020. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!