Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten az örök magányt szánja...

Isten az örök magányt szánja nekem? 21 L

Figyelt kérdés

Nagyon a csúnya vagyok, sosem volt barátom és a fiúktól csak bántást kapok. Imádkoztam Istenhez, hogy segítsen a helyzetemen de nem lett jobb egyáltalán, kezdem feladni a reményt és nagyon megvisel ez az egész. Istennek biztos meg van rá az oka, mert jobban tudja mi kell nekem. Gondoljátok ideje lenne elfogadni a sorsom és beletörődni, hogy nincs helyem férfi mellett?

Valaki volt hasonló helyzetben fiatalon?



2020. szept. 30. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az örökben nincs magány.
2020. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kapható már Kínában szilikon női maszk, ha felhúzod szép leszel. Rengeteg gyönyörű paróka is kapható. A testedet meg tudod formázni, ha állandóan sportolsz valamit.
2020. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod Jézus ún. boldogmondásait a Bibliában, rájöhetsz, hogy Isten teljesen máshogy látja, azt hogy ki az áldott (boldog), és ki az akinek örülnie kell a sorsának, mint az emberek. Ja, de egy boldogmondása kimaradt Jézusnak a Bibliából: "Boldogok a csúnyák, mert ők a lelkük szépítésével foglalkozhatnak többet, amely örökre megmarad, de jaj a szépeknek, mert megöregednek és megrothadnak a sírban." :)

üdv Stefán

2020. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Attól hogy hívő vagy, még használhatsz sminket. És sok fiú van, aki szintén párt keres és nincs senkije, és nagyon szívesen barátkozna veled. Annyira félsz hogy visszautasítanak, hogy bele sem kezdesz az ismerkedésbe. Ha látják hogy közeledsz feléjük, nem fognak visszautasítani.
2020. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Merülj el jobban a hobbijaidban, az már boldogsággal fog eltölteni. Emellett, ha nem vagy elégedett a testeddel, kezdj el sportolni. Ha nekiállsz kitartóan, hidd el látni fogod az eredményt és elkezded értékelni magad. Ha elkezded értékelni magad boldogabb leszel. A boldogság pedig kiül az arcodra és sokkal vonzóbbá fog tenni. Szerintem nem feltétlenül a bomba alakja tesz vonzóvá egy lányt, hanem a kisugárzása és ezzel a vélekedéssel szerintem nem vagyok egyedül.

Tanuld meg értékelni magad, mert igenis az vagy! Isten nem teremt selejtet!

Te sem egy szomorkodó fiút szeretnél nemde? :)

Meg fogod találni a herceget ;)


23/F

2020. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Imádkozni pedig célravezetőbb úgy, ha elsősorban azt kéred Istentől, hogy az akarata szerint formáljon remek társsá.

Semmiképp ne add fel!

2020. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!