Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mièrt mondta Jèzus,hogy"ti...

Mièrt mondta Jèzus,hogy"ti vagytok a föld sója"?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 21:15
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

Kár, hogy az apológia oldalról, amit dr. Szalai András vezet, nem olvas és fogad el még más dolgokat is. 😂

[link]

2020. okt. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

30."Nem tudom ezzel a linkel mit akarsz"

Csak azt,hogy az egyház ünepèlyes oldalát mutattad be az elfogult szavaiddal.

Èn pedig a linken keresztül az igazabb oldalt erősítette meg.

Az igazság ès az elfogultsèg ritkán találkozik,amint te is látod.

2020. okt. 11. 07:57
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz az ember írta mind a kettő cikket. Ugyanaz. Tehát akkor szerinted az egyik cikk igazat mond, a másik hazudik.
2020. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

33.A 28-as bejegyzèst a felhasználó irt saját kedvère a linken a"Galilei pert"más írta.

De mègis mièrt kezded a vitát?

Mièrt,megint a kèrdezővel foglalkozol,ès nem a kèrdèssel?

2020. okt. 11. 08:57
 35/53 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az író egy remek könyvet írt a jehovista hamis tanításokról is, bár szerintem te úgysem fognád fel, mert neked a lényeg a katolikus egyház gyűlölete, más nem is éltet. A gyűlölet pedig nem Istentől van. Tehát nem vagy Istené.
2020. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

35.Nem èrdekelsz,beteges kötözködő vagy.

Annyit nem tudsz felfogni,hogy az egyiket a felhasználó kedve szerint írta,a másikat èn linkben küldtem.

2020. okt. 11. 11:43
 37/53 anonim ***** válasza:

#32

Már megint sokat ittál? Nem tudom miről hadoválsz. A wikipédia oldaláról idéztem neked, nem az "egyház ünepèlyes oldalát mutattad be az elfogult szavaiddal". Semmi elfogultság nem volt benne, csak tények.

2020. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

37.Akkor amíg velem vitatkozol,magadba hasonlitsd össze.

Főleg emeldki magadnak Galileivel mit tettek az inkvizitorok,öreg korára számüzetèsre kènyszeritettèk.

Ne azt nèzd,hogy hálást ètelt kapott,hanem azt,hogy egy tudós szobafokságra volt itèlve,amit te kifènyeztèl az egyház dicsèretère.

2020. okt. 11. 14:44
 39/53 anonim ***** válasza:

Nem ítélték száműzetésre, miért hazudsz edgár? "szobafokságot" se kapott (még most se tudsz magyarul írni), miért hazudsz edgár?

De mondom, én szeretnék olyan ítéletet kapni és utána úgy élni, ahogy Galilei. Kényelmes jó élet volt az övé.


Egyébként én továbbra se fényeztem ki semmit, nem te vagyok, hiszen te folyamatosan hazudsz. Egyszerűen idéztem a wikipédia cikket. Ha nem értesz egyet a cikkel, akkor velük hőbörögj, ne itt.

2020. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

39.A cikket te írtad a szavaiddal èn pedig nem írtam linkbe küldtem.

Hazugsággal vádold magad,ès a szemèlyeskedèst tedd fèlre amikor mar nem tudsz èrvelni.

2020. okt. 11. 15:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!