Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hitetlenek a legrosszabbak?...

A hitetlenek a legrosszabbak? Mindent megtesznek azért, hogy Isten halott legyen. Mit gondoltok hívők? Nem kellene tenni ez ellen valamit? Nem kellene feltalálni valami jó érvet a Keresztény Isten létezésére?

Figyelt kérdés
Ki nem állhatom a hitetleneket. Állandóan erőlködnek, inkább a hitetlenekkel van gond.

2020. okt. 13. 16:06
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
93%
Nem neked van igazad, te menj vissza a barlangba és internet nélkül vesd meg továbbra is a tudományt. Valahol messze az emberiségtől.
2020. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
:D a fogyatékos békahalat a South Park-ból loptam. És hamár az evolúcióban hiszel, akkor az ősöd egy undorító kukac volt!
2020. okt. 14. 00:28
 33/40 A kérdező kommentje:
És nyugi 31 éves! Nem fog menni, hiába mondod nekem a mankók. :D
2020. okt. 14. 00:29
 34/40 anonim ***** válasza:
94%
Gondoltam, hogy egy önálló gondolatra is képtelen lennél. Amúgy ha az én ősöm az a tied is nem? A különbség az hogy veled ellentétben én tovább fejlődtem
2020. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
92%

Amùgy inkább származom egy kukactól mint Ádámtól és Évàtól


Amúgy hogy a fenébe tudna 2 ember benépesíteni a Földet. Ádám és Éva még rendben. Születnek gyerekek még az is. Na de a gyerekeik egymással vagy a szülőkkel kell hogy szexuális viszonyt alakítsanak ahhoz, hogy szaporodjanak. Ezt vérfertőzésnek hívnák. Innentől kezdve az utódok degeneráltak, súlyos betegek.


Úgyhogy lehet hogy én valami kukacbòl törzsfejlődtem ki, de inkább mint Éva és Ádám kapcsolatából.

2020. okt. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

omg lmao.

1. Akkor még nem volt vérfertőzés

2. Google barátod

3. De leszek olyan kedves, hogy segítek neked.


[link]


Honnan szerzett magának Káin feleséget? Egy másik emberi fajból? Mikor házasodtak össze? Vérfertőzés volt-e a kapcsolatuk?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..



ők voltak az első emberek szóval nem voltak genetikai hibáik. Szóval simán lehetett gyerekük anélkül, hogy az vérfertőzés lett volna. És akkor nem volt undorító. De most nekünk ez lehetetlen. Még nekem is, hidd el :D


Szerinted Isten aki jóságos nem törődik az elsőkkel? Tovább nem is írok. Úgysem hiszed el.

2020. okt. 14. 01:16
 37/40 anonim ***** válasza:
Aha, szép mese. Te csak meséket olvasol?
2020. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem csak meséket olvasok, mint pl. a Tomi mesék. Hanem valóságon alapuló könyveket. Pl. John Lennox, hol van Isten a koronavírus idején? Isten vs Hawking, Egy tudós érvei a hit mellett, Biblia, Jelenések Könyve stb...
2020. okt. 14. 16:40
 39/40 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit beszűkült az érdeklődésed
2020. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
94%

"Nem kellene feltalálni valami jó érvet a Keresztény Isten létezésére?"


Ha létezne jó érv a létezésére, azt szerintem kétezer év alatt már csak feltalálták volna már.

2020. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!