Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy "szeretessem" meg vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "szeretessem" meg vele magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Aah.. Ez egy hosszú történet, köszi ha elolvasod. Szóval van egy fiú, aki 1 évvel nagyobb nálam, egy suliba járunk, és nagyon, de NAGYON szeretem. Egy próbán el kezdtem vele jobban barátkozni, aztán ráírtam messen. Azóta tetszett. Aztán pont azután 2-3 nappal jött a városi fesztivál, ahol mind a 2-en önkéntesek voltunk. Örültem nagyon. Megkérdezte mindig h hogy vagyok. Szombat este a haverokkal voltunk, hülyültünk, meg minden. Az este 'összejöttünk' , pl. adta a rollerjét nekem, másoknak nem, azt akarta h ráessek a padon xD😍, vitt a hátán, megölelt, a fejem a vállára tette, amikor elmentem a barátnőmmel valahova, és visszamentem, azt mondta hiányoztam, meg ilyenek. Aztán este, amikor már kevesebben voltunk, mondtam h fázok (nem neki), és akkor nekemhajította a fölsőjét, meg ilyen. Mintha csússágolt volna velem. Amikor "elmentem inni, és velemjött", lehajolt bekötni a cipőfűzőjét, addig én meg felállítottam a rollerjét. Aztán azt mondta, hogy nem állítottam fel. Mondtam h de, többször is felállítottam a ROLLERJÉT. Ő meg momdta, h nem, nem állítottam fel (csak egy lány, aki kívántatja úgymond magát a fiúkkal, azt mondja nem tetszik neki, közben mutogatja a csöcsét, meg a seggét. :/), és nekem csak azután esett le, h AZT nem állítottam fel. Na ez, nagyon durva/ciki volt. Egy kicsit rosszul esett. Aztán másnap mind kérdezte azt a lányt, h "XY hol van, Xy már hazament?" Én meg valahogy próbáltam úgy válaszolni, h "Nem... 😒" A suliban az osztályunk "vándor osztály" (minden órán más terembe/emeletre megyünk), és amikor az ő osztályának az emeletére megyünk, szünetben amikor odaérünk, várjuk h a tanár kinyissa az osztályt. Addig kijött, odajött hozzám, és mondta "Szia!" Én: "Szia!", kérdezi: "Hogy vagy?" mondom "jól, és te?" Amikor így beszélünk mindig piszkálja a telefontokját, és a popsocletjét (xD). Ez a rendes suli óta, 2x történt meg. Csak azt a baj, h bevallottam neki messen (finoman) h szeretem, ő meg úgy írta, h ő is, és másnap suliban a legjobb barátnőmmel akartam, h találkozzak vele. Szünetben odajött, és mondta, h "Most egy kicsit meg fogsz sértődni, de nem úgy értettem... Hanem barátként..." és mondtam, h "Jó, persze, csak akartam tudni..." és kivel az osztályából tetszik neki egy lány, akinek ő is tetszik, félek... Sőt, még az én barátnőm is... :( De ez a szia, hogy vagy? a "beszélgetés" óta van. És pl. ma is megtörtént, és amikor ki is jöttünk suliból, köszön nekem, és ma integetett.. :) De ez az, h suliban megkérdi, hogy hogy vagyok, de messen nem ír rám... Minden nap nem írhatok én, h "Hahha, nézd de vicces ez a mém", ő küld egy 😂 emojit, oszt' kész. Nem vagyok olyan "Jahhj, húzz a fejedre zacskót😂😂😂" lány, de volt már egy pár barátom. Szóval kérlek, mondjátok el, tanácsok, hogy miért nem ír rám, stb. felmerülő kérdések... Remélem megértettétek, előre is köszi, sziasztok!! ♡

2017. szept. 20. 19:58
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem tetszesz neki, és nam akar megsérteni
2017. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs más fiú kilátásban légy türelmes a sráccal. Egy kapcsolat minél nehezebben indul be, annál tartósabb lesz. Lehet a srác fejében még nem állt össze mit is szeretne kezdeni magával, mik a céljai. Attól fél hogy beléd zúg, azt gondolsz egyet azt otthagyod. Fél a csalódástól. Lehet sok rosszat olvasott, tapasztalt lányokról. Lehet a szülei nem adnak sok szabadságot neki. Lehet a családjában nem divat az érzelgősség. És ő így mutatja ki a szeretetét. A szeretetben nincs fokozat, hogy kicsit szeret vagy nagyon szeret. Vagy szeret, vagy nem.


Ismerd meg és hagyd, hogy ö is megismerjen. Ha türelmes vagy vele látni fogja, hogy nem csak fellángolás ez nálad.

2017. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Együtt van egy lánnyal... :(( Cseszhetem...
2017. okt. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!