Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeretessem meg anyukámal...

Hogy szeretessem meg anyukámal a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én imádom ezt az időszakot ő viszont ki nem állhatja.Van egy régi ronda műfenyőnk azt szoktuk felálítani karácsony este,megajandékozzuk egymást és ennyi.Szóval hogy tudnám elérni hogy jobb legyen a karácsonyunk?

2017. nov. 28. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy, hogy nem erőltetsz rá semmit.
2017. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a mű fenyő akkor vegyél te magad egy igazit..
2017. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok szóval nem hiszem hogy egy nagy fát egyedül hazatudnék cipelni de még egy kissebbet is alig.De nem is a fa a nagyobbik gond hanem hogy unalmas és egyhangú a szentesténk.
2017. nov. 28. 17:02
 4/19 anonim válasza:
64%

Próbáld meg meghittebbé tenni az ünnepet!!

Készítsétek együtt az adventi koszorút, csináljatok finom sütiket, díszítsétek fel a lakást:))

Meg a szent este ne csak az ajándékozásról szóljon! Énekeljetek széo karacsonyi énekeket vagy verseket, beszélgessetek, hallgassatok karacsonyi dalokat ;)

Hátha ezektől anyukádnak jobb kedve lesz

2017. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is anyukád mit mond, miért nem szereti a karácsonyt?

Lehet, hogy csak fáradt, kiégett az éves mókuskerékben.

Mi lenne, ha te is csinálnál valamit? Díszítenél a lakáson, segítenél sütni/főzni, kitakarítasz helyette...stb

Te mit szeretnél, hogy ne legyen unalmas? Esetleg társasozzatok, nézegessetek régi fényképeket...


Szerintem előbb anyukáddal kellene beszélned, hogy mi a baja a karácsonnyal és mit lehetne változtatni.

2017. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapbol nem szereti, es erolteted, csak meg jobban megutalja.
2017. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Segíts neki sokat ebben az időszakban, hogy ne arról szóljon a karácsony neki amiről sok nőnek- Dolgozunk-kiglancoljuk a lakást-dolgozunk-főzzük az ünnepi menüt-dolgozunk-kidobunk egy csomó pénzt ajándékra muszájból-majd megint nincs idő pihenni mert süti is kell, és megint nincs idő pihenni mert körül kell ugrálni a vendégeket.... Szóval sok embernek a karácsony csak teher, meg elfecsérelt idő amit jobban, nyugisabban is eltölthetnének a kötelességszerű örömködés helyett. Ha segíteni akarsz anyudnak, érd el hogy ne érezze tehernek az egész ünnepi cécót.
2017. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Most tényleg nem fikázni akarom, de amelyik szülő karácsonykor nem képes egy kis örömöt mutatnia a gyermeke felé...hát az azért elég sok mindent elmond róla. Az én szüleim is dolgoztak éjjel-nappal, és mi is elég sokat dolgozunk, de a gyerekemnek akkor is megadom a karácsonyi ünnep hangulatát. Volt, hogy 24-én én is dolgoztam, mégse úgy mentem haza, hogy xarok az egészre...
2017. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem szeretik az ilyeneket. És? Ilyen a természetük, ha te nem tudod elfogadni ennyire az édesanyádat aki felnevelt és vigyázott rád hát akkor gratulálok...
2017. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

"Most tényleg nem fikázni akarom, de amelyik szülő karácsonykor nem képes egy kis örömöt mutatnia a gyermeke felé...hát az azért elég sok mindent elmond róla."


Mit? Hogy túl fáradt hogy alakoskodjon, meg hazudjon a gyerekének?

2017. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!