Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Amerikában tényleg az a...

Amerikában tényleg az a szokás, hogy amikor jössz ki a reptérről, akkor csak csomó térítő ott áll, a vallását hírdetve?

Figyelt kérdés

Amerikai filmekben, sorozatokban gyakori jelenet, hogy valakik jönnek ki a reptérről az utca felé, és ott áll egy krisnás, egy keresztény, egy buddhista stb. és mind mondja az elhaladó embereknek, hogy miért lépjen be közéjük.


Ez a valóságban is így megy ott?



2020. okt. 23. 23:00
 1/6 A kérdező kommentje:
akkor egy* csomó térítő
2020. okt. 23. 23:01
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a filmek termeszetesen a valosagot mutatjak be, pont mint barmilyen mas temaban.
2020. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 Jogos :D De ha egy gyakran, sok filmben visszatérő motívum, akkor azért gyanús, hogy lehet némi valóságalapja. Szerintem így értette a kérdező.

Én sajnos nem tudom, sosem jártam még Amerikában, de azért voltam már pár helyen repülővel, és sehol nem láttam feltűnő számban hittérítőket. Főleg nem olyat, aki térítgetett volna a reptéren. Szóval ha ez a jelenség tényleg létezik, akkor valami USA-specialitás lehet.

2020. okt. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg filmekben látom, hogy tábla van a nyakukban és az van ráírva, hogy készüljetek az Úr haragjára mert itt a vég. Pl. MO-on totál hibbantnak néznék, ezért nincs ilyen.
2020. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Simán el tudom képzelni, hogy az idióták országában van ilyen...
2020. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM. Ami 1-2 filmen látsz, azt nem kell valóságnak venni.
2021. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!