Isten létezik?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 10:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést mert nem tudom!!!Nekem van róla egy véleményem:Isten létezik!!!Azt szeretném hogy mindenki mondja el a véleményét!!!És lehetőleg indokoljátok meg!!!
2020. okt. 29. 10:35
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

Létezik,de nagyon gyorsan lépj ki a hit gyüliből.


(Le merem fogadni,hogy te vagy a hit gyülis kérdező.)

2020. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha tudod az Isten és a lét fogalmát szabatosan de pontosan definiálni, akkor tudunk e kérdésdre adekvát választ adni. Nos?
2020. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nem, abból a szempontból, hogy az univerzum hogyan jött létre, valami más oka lehetett az ősrobbanásnak is. Halálunkkor meg nem találkozunk vele, mert a halál olyan semmilyen szerintem, mint amikor mélyalvásban lennél, ugyanúgy egy pillanatig tart a végtelen idő... mintha megpróbálnál emlékezni mi volt a születésed előtt.


De ha van isten és ördög, akkor bennünk lakoznak és mi dönjük el. hogy melyiket hagyjuk felülkerekedni.

2020. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
A hívők fejében esetleg.
2020. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem létezik, semmi bizonyíték nincs a létezésére. Ha meg létezik, akkor melyik? Allah? A keresztények istene? A viking istenek? Vagy az ókori rómaiak?
2020. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Hit Gyülis!!!Viszont a 4. kommentelőnek igaza van!Én hiszek benne hogy létezik Isten és a Sátán!A Sátán lakozik a legtöbb ember szívében!Mindenki bűnös ezen a világon!!!Kivéve Istent és Jézus Krisztust!Isten leküldte Jézust hogy hirdesse az Evangéliumot!Azért jött le a földre hogy megmutassa hogy minden ember bűnös!Ezért halt meg helyettünk!Egy nap el fog jönni azokért akik hittek benne és elviszi őket a mennyországba!Természetesen ez így egy mesének hangzik!!!:Ajánlom hogy aki nem nagyon tudja elhinni az olvassa el a BIBLIÁT!!!
2020. okt. 29. 10:54
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Ket sejt beszelget:

- szerinted letezik valamifele kollektiv tudat, amit nem is erezhetunk, de a reszei vagyunk?

- ne hulyeskedj, csak mi vagyunk, sejtek milliardjai, szuletunk, vegezzuk a dolgunkat, es meghalunk. Nincs semmi rajtunk kivul.


Ha ugy kepzeled, hogy Isten a felhokon ul, rosszul teszed. A sajat letezesed alkotja Istent.

2020. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

10:38-as vagyok


Én kérek elnézést. Nincs több kérdésem. Minden jót kívánok.

2020. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%

(#4)

megb.szhatjátok

2020. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!