Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten saját képére teremtette...

Isten saját képére teremtette az embert. Az első emberek az ősemberek voltak. Isten úgy néz ki mint egy ősember akkor?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 18:34
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

30.


Az összes amit fent említettem.

Nem tennének ilyet mert vallásosak lennének és isten hívő életet élnének. (már mint a normálisat nem azt amit általában csinálnak)

Ezen felül egy csomó embert kéne lefűzetni folyamatosan...


Gondold végig kicsit a dolgokat.

(tudom mik azok a nefilimek nem kell utána néznem)


Nem akarok olyan kijelentést tenni mintha nem lenne minden amit mondasz értelmetlen. De egy pillanatnyi felvetés miatt kénytelen vagyok.

A vízözön óta csúnyábbak a nők? Vagy manapság miért nincsenek már nefilimek? Bár a szülést is megnéztem volna ahogy egy emberi nő megszül egy óriást.

2020. nov. 24. 16:08
 32/36 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy óriásként születtek, később nőhettek meg akkorára. láttam már nőstény tacskót párzani farkaskutyával, és lett egy nem kis méretű keverék. de hogy miért nincsenek manapság ilyenek azt nemtudom. talán nem vállalkozik senki ilyen tettre, mert Isten keményen megbüntette azokat az angyalokat akik ezt tették. Levetette őket a mennyből. Olyat is olvastam, hogy ezek után Isten megváltoztatta az angyalok felépítését, és azóta nem képesek emberekkel szexuális kapcsolatra vagy szaporodni velük. de amúgy nem is lényeg most ez, csak azért hoztam fel, mert ezeknek a csontjait se látta senki, meg benne se voltak a könyvekben, akkor a dínók miért lennének igaziak? mert nekem furcsa hogy valamit annyira nyomnak a pofánkba, más dolgokat meg elhallgatnak...
2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

A többi dolog hogy miért nincs értelme annak amit írsz azt is olvastad?


Az általad tökéletesnek mindent tudónak hit isten nem túl okos ha ekkora hibát követ el.

2020. nov. 24. 19:43
 34/36 anonim ***** válasza:

"Karácsony, halottak napja, Valentin nap, stb."

Még hozzá írnám a Mikulát. Pont erre is sokan mondják, hogy kitalált dolgok. Pont rossz példát hoztál fel. Mi van akkor ha tényleg a dino is olyan mint a Mikulás? Most már a világban akkora a hazugság, hogy mindent igaznak tekintünk.

2020. nov. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

1. Hány éves vagy te???

2. SPOILER GYEREKEKNEK : Mikulás nem létezik. Az a mikulás legalábbis. Van az a Lappföldi amit valami alapján kineveztek. De olyan mikulás aki egy éjszaka alatt ajándékot visz az embereknek nem létezik.


A példáim pedig jók mert minden ünnep amit felsoroltam arról szól hogy minél többet költsenek az emberek.

De ezekből van haszon. Amit te mondasz és amit még mindig figyelmen kívül hagysz. A dinókból több lenne a veszteség mint a haszon.

Tudom akárhányszor leírhatom mert úgy se fogod felfogni. Az ellenkezne a nézeteiddel. De attól még így van.


UI.:

Van különbség egy olyan kamu között mint a mikulás amiről általában csak a nagyon kis gyerekek hiszik hogy van de még ők se biztos. Meg egy olyan kamu között amivel még a felnőtteket is át vernék az egész világon. Igen vannak esetek amiket az XY kormány eltusol és hazudik róla az embereknek. De ezek is többnyire egyszeri esetek és érdekük eltusolni. Azonban mint fent is írtam nem állna érdekükben eltusolni és hasznuk se lenne belőle.

2020. nov. 25. 10:05
 36/36 anonim ***** válasza:
Hazugság itt az egész világ...
2020. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!