Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet elfogadni Krisztu...

Hogyan lehet elfogadni Krisztus vérét? Honnan tudom meg hogy jól csináltam?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 17:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Maga Isten is rávezethet arra hogy nem tudsz az Atyához menni, barmennyire is szeretnél és bármennyire is vágysz a szeretetére, csak Jézus Krisztuson keresztül! Nálam legalább is így történt! Amikor nagyon vágytam Isten szeretetére és megnyitottam a szívem előtte megmutatta nekem hogy nem tudok hozzá menni mert ahhoz nekem segítségre van szükségem! És akkor én látomásban láttam ahogy egy hatalmas kereszt megjelenik a szobámban a rajta megfeszített Krisztussal!Akkor először éreztem át mekkora szükségem van Jézus keresztáldozatára és az Ő vérére. Egyszerűen részese és szereplője lettem Krisztus megfeszítésének (ezt éreztem)történetében. Éreztem a jelenlétem az Ő megfeszítésének napján! A szükségét és a hálát éreztem egyszerre a szívemben!

Azelőtt a nap előtt amikor ez megtörtént én nem tudtam hogy kell elfogadni Krisztus vérét! Mert sokszor elmondtam magamban a megtérő imát de a szívemben és lelkemben nem éltem át! És nem is volt semmilyen visszajelzés hogy barmi történt volna! De az után az este után elküldte az Ő Szent Szellemét és azzal keresztelt meg!

2020. nov. 19. 19:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Tömeggyártmány.
2020. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
a 12 -s kommentjét nem nagyon értem
2020. nov. 19. 21:53
 14/18 anonim válasza:
Jézus mindenkit szeret, aki rossz az pokolba megy aki jó menybe, megláttjátok a felhőz között őt
2020. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én hallgatok inkább Missht, annak van stilusa egész nap alszik mint valami depis drogozik alkoholizál, leszar mindent nekem is ezt kéne csinálnom
2020. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Jézus mindenkit szeret.
2021. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Krisztus vérének elfogadása jelképes beszéd.

Azt jelenti, hogy elfogadod áldozatát, ezért törvényei, iránymutatása szerint élsz.

2021. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Hogyan lehet elfogadni Krisztus vérét? Honnan tudom meg hogy jól csináltam?"


Én lassan már 30 éve élem az életem Jézussal, de őszintén megvallva nem igazán értem mi az, hogy "elfogadni Krisztus vérét". Ez majdnem olybá tűnik mint egy szektás jelmondat. Valójában nem erről van szó! Jézust el lehet érni bárhol és bármikor hozzá intézett őszinte alázatos megtört-szívű bűnbánó imádsággal, beszéddel. Szólni kell hozzá és kiönteni Neki a szívünket. Meg kell vallani Neki, hogy szükséged van Ő rá, hogy mindenkor veled legyen az életedben a szívedben, az elmédben a tudatodban. Fogadd el Őt Uradnak, Istenednek és személyes Megváltódnak!


Ha őszintén leplezetlenül gyermeki lelkülettel megteszed ezt Neki és Ő felé, akkor megtörténik a csoda! Beköltözik a szívedbe az életedbe. Bizonyságot ad arról, hogy a bűneid megbocsátottak és kegyelmébe fogadott.


2Kor.1,22. A ki el is pecsételt minket, és a léleknek zálogát adta a mi szíveinkbe.

1Jn 2,20. És néktek kenetetek van a Szenttől, és mindent tudtok.

1Jn.2,27. És az a kenet, a melyet ti kaptatok tőle, bennetek marad, és így nincs szükségetek arra, hogy valaki tanítson titeket; hanem a mint az a kenet megtanít titeket mindenre, úgy igaz is az és nem hazugság, és a miként megtanított titeket, úgy maradjatok ő benne.

Jn.14,17. Az igazságnak ama Lelkét: a kit a világ be nem fogadhat, mert nem látja őt és nem ismeri őt; de ti ismeritek őt, mert nálatok lakik, és bennetek marad.

Jn.16,13. De mikor eljő amaz, az igazságnak Lelke, elvezérel majd titeket minden igazságra. Mert nem ő magától szól, hanem azokat szólja, a miket hall, és a bekövetkezendőket megjelenti néktek.

Jel.3,20. Ímé az ajtó előtt állok és zörgetek; ha valaki meghallja az én szómat és megnyitja az ajtót, bemegyek ahhoz és vele vacsorálok, és ő én velem.

Jn.14,23. Felele Jézus és monda néki: Ha valaki szeret engem, megtartja az én beszédemet: és az én Atyám szereti azt, és ahhoz megyünk, és annál lakozunk.

2021. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!