Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki nem tér meg a pokolba kerül?

Aki nem tér meg a pokolba kerül?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok rokkant. Egyik szememen le vált a retina, másik pedig -16 dioptiras arra szerencsére látok 0,3-át azaz 30%ot, emelett magas a vérnyomásom, vese beteg vagyok, mindkét fulemben hallokeszulek van,, rokkant elatott E csoportos vagyok, 87%os mellete járok dolgozni , kapok fogyatékossagit összejön havi 154 ezer ftom beteg vagyok gyenge , elég a magam baja, erre a Pásztor mondta a gyülibe mivel anyukámék gyuliisek hogy segitsem a szégenyket meg a gyülekezetet ne a pénzt rakjam! És miből segítsem a gyulit? Ha én beteg leszek engem ki segít biztos nem a gyüli
2020. nov. 30. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

"Aki nem tér meg a pokolba kerül?"

Persze, de a megtéréshez nem kell a Hitgyüli, hanem csak a Biblia. Olvass sokat Pál apostoltól a Bibliából és mindent érteni fogsz

2020. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kerulsz a pokolra mivel az nem letezik, az ilyen idiota szektatol meg maradj tavol.
2020. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megint egy rejtett Hitgyüli-ellenes provokáció, akkor egészségedre.

Ha anyukádék "gyülisek", de te nem, akkor neked miért kellene az egyházat támogatnod, és mi köze a "Pásztornak", hogy mit csinálsz?


Ha igaz, akkor oszintén sajnálom, hogy ilyen fiatalon ilyen nehéz az életed.


Bármilyen felekezetet nézel, lesznek idos emberek, akik szintén alig látnak, hallókészülékük van, magas a vérnyomásuk, vesebetegek és nagyon kevés a nyugdíjuk. Segíts úgy, ahogy ok tudnak. De remélhetoleg egy normális vallási közösségben rajtad fognak segíteni inkább.


Egyébként mellément a cím.

Annyit írkálsz már, hogy azt se tudod, hol tartasz.

2020. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki hisz és bemerítkezik, üdvözül. Aki nem hisz, elkárhozik.

Amíg él az ember, addig dönthet. Utána a döntése következményét viseli.

Nem babra megy játék! Dönts jól!

2020. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gotquestions.org/magyar

Ha kérdéseid lennének, itt nagyon sok kérdésre választ találsz! De kérdezhetsz tőlem is, szívesen segítek! Megtért hívő vagyok

2020. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!