Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mondtad már, hogy áldott...

Mondtad már, hogy áldott legyen az Úr?

Figyelt kérdés

Mondtad már valakinek vagy magadban legalább, hogy áldott legyen az Úr (Isten, Atya, Jehova, Jahve stb...)


Én már mondtam és Áldott legyen mindörökké!


2010. aug. 11. 17:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
56%
Nem. O sem mondta, hogy en legyek aldott.
2010. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
45%
Útólsóval értek egyet.
2010. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
3.nak igaza van
2010. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

"Én sem és nem is fogom. Hogy miért? Mert isten nem létezik...csak a hülyék gondolják így :)"


A Biblia szerint csak oktalan mondja szívében, hogy nincs isten!


Áldott legyen az Úr mindahányszor káromoljátok, tagadjátok vagy elfordultok tőle!


Áldott legyen az Úr mindörökké! Ámen!

2010. aug. 11. 18:08
 6/49 A kérdező kommentje:

"Aki ennyire vallásos, az miért ennyire intoleráns a nem vallásosokkal"


Toleráns vagyok de én csak a Biblia szavait idéztem!


Kívánom, hogy teljes mértékben ismerd meg Istent és az ő akaratát!


"Csak az a jó, amiben ti hisztek? "


Csak az jó aki Isten akarata szerint cselekszik és azt a Biblia által mutatja meg mindenkinek.


Figyelj a jelekre, mert az Úr jeleket küld mindannyiunknak! Közeledj felé és megáld téged! :)


Áldott légy te is, mert Isten az aki teremtett téged.

2010. aug. 11. 18:26
 7/49 anonim ***** válasza:
36%
A kedves kérdezőnek is jól kimosták az agyát:)
2010. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
31%
Engem anyám teremtett, és nem isten.
2010. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

18:14 vagyok

Ráfaragtál, mert én nem vagyok ateista. Én sajátos módon értelmezem Istent (és ezt a megnevezést nem használom rá, csak most, a magyarázat kedvéért). Nem a Biblia szerint. Antiklerikális vagyok, az összes előre megírt szöveget alaptalannak tartom, úgy gondolom, nem ez a módja annak, hogy valaki hívő legyen, nem az a hívő, aki kicsapja a kisujjából a Bibliát, és felháborít az, hogy azok, akik viszont kicsapják a kisujjukból a Bibliát, azok úgy gondolják, hogy márpedig csak ők hívők. Ergo engem és a hozzám hasonlókat annak ellenére "kitagadnak", hogy nem vagyunk ateisták.

Te is mit idéztél? Hogy az a góré, aki a Biblia szerint él, meg találja meg Istent.

Én emögött a papság részéről az átverést látom, a parasztvakítást, és én ebből nem kérek, egyedül, a saját magam kitaposott úton is eljutok Istenig, és megélem a hitet. Nem kell a papság (köz)vetítése (Papság, ami tulajdonképpen pedofilok gyülekezete intézményesítve).


Ennyi az én véleményem, bár nem kérdezted, csak hogy tiszta legyen az egész. Nem mindenki hitetlen, aki nem mondja el napi ezermilliószor, hogy áldott legyen ez meg az, és nem feltétlenül hívő az, aki megteszi. Nem szabad vaknak lenni. Az meg, hogy a drága Bibliád "ostobának" bélyegezi a hitetleneket, vérlázító. Az ő álláspontjukat is igenis meg kell érteni!

2010. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
# nem ostoba, oktalan, bocs. Csak hogy ne ferdítsek.
2010. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!