Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mekkora esélyem van egy...

Mekkora esélyem van egy baptista nővel randizni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik vallás követője sem, de aki tetszik arról megtudtam, hogy baptista. Facen is hozzájuk köthető megosztásai vannak. Itt gyakorin már írtak nekem minden félét arról, hogy miért ne próbálkozzak be nála:


-ha nem vagy te is vallásos, akkor kiutálnak

-mindenhol falakba ütközöl majd a részéről

-ha nem veszed el nem fekhetsz le vele

-csak kívülállóként tekintenek majd rád a vallásos ismerősei

-ellened hangolja őt a felekezet stb.


Köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 14. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha én lennék az a nő, és olvasnám ezt a kérdést, akkor nem randiznék veled.
2020. dec. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem te vagy.
2020. dec. 15. 06:43
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Valahol 0 és 100% között.
2020. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bajod lehet belőle, max azt fogják kérni hogy vedd fel a vallásuk és gyerekeitek is majdxd... ennek az is a előnye hogy belül utálhatod is a vallást nem fognak rájönni.
2020. dec. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha igaz hívő, akkor a Biblia tanácsára nem keres nem hívő társat. Ha álkeresztény, akkor lehet esélyed
2020. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha hit gyakorló és nem csak vallásos, akkor nincs sok esélyed...max azért mert evangelizációs terep vagy számára. Bár vannak kivételek. Lehet olyan nagy a szerelem, hogy felemás iga is kialakulhat.
2020. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
te vagy az, aki azért akar vallásos lányokat felszedni, mert ők nem a külsőd alapján ítélnek és ezért több az esélyed?
2020. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7#- nem te szerencsétlen. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert még nem volt dolgom hasonló esettel.
2020. dec. 15. 11:45
 9/19 A kérdező kommentje:
5# Ez picit úgy hangzik mintha emiatt alacsonyabb értékű ember lennék azok szemében, akik Istenen keresztül a jóságra törekednek.
2020. dec. 15. 11:46
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
Sz..rd le a kommentelőket kérdező. Azt hiszik hogy különlegesebbek mert a pap egyszer babaként megfürdette őket és a keresztel hadovált felettük valamit mormolva.
2020. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!