Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mekkora esélyem van egy...

Mekkora esélyem van egy baptista nővel randizni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik vallás követője sem, de aki tetszik arról megtudtam, hogy baptista. Facen is hozzájuk köthető megosztásai vannak. Itt gyakorin már írtak nekem minden félét arról, hogy miért ne próbálkozzak be nála:


-ha nem vagy te is vallásos, akkor kiutálnak

-mindenhol falakba ütközöl majd a részéről

-ha nem veszed el nem fekhetsz le vele

-csak kívülállóként tekintenek majd rád a vallásos ismerősei

-ellened hangolja őt a felekezet stb.


Köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 14. 23:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

1es vagyok és baptista nő. Nekünk a gyülekezet a családunk és ha a családomról ilyen véleményt hallok, amit te itt előadsz, akkor páros lábbal rúgnálak ki. Egy baptista nőnek a testvérei többet érnek, mint egy olyan, aki arra sem vette a fáradságot, hogy egyáltalán utánanézzen mit jelent a baptizmus és még a minimális tisztelete sincs meg a családja iránt.


10# Nálunk nincs gyerek keresztség. Ismét egy jó példa arra, amit a kérdező képvisel, hogy fogalma sincs arról, amit mocskol.

2020. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
már miért lennék szerencsétlen? A kérdésemmel csak plusz infót akartam szerezni, hogy esetleg segíteni tudjak. De mindegy.
2020. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Várj. 12es is a kérdező?
2020. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
71%

Baptistak azok, ahol elég zárták a közösségek, és ritkán van külsőssel kapcsolat/házasság. Ha viszont, ő is szívesen veszi a közeledését, akkor nem fognak kiutalni téged. Maximum olyan lesz, hogy megker, menj el vele a templomba.

A szex témához valószínűleg még ugyanúgy áll, mint mostanában a keresztények, magyarul sokat lazultak a szabályok, már ritka az aki megtartja ezt a házasság dolgot.

Üdv. egy evangelikus

2020. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#11 Csak feltettem egy kérdést. Nem támadtam vele senkit és semmit, azt a te bajod, hogy még értelmezni is képtelen vagy. Olvasd el újra kérdésem és próbálj ezúttal normálisan válaszolni rá. Vagy te belerúgsz mindenkibe aki kérdez?

#13 Nem, a 12-es nem én vagyok. Ha hozzászólok az elvileg elkülönült színnel látszik (világos zöld?)

2020. dec. 15. 17:19
 16/19 A kérdező kommentje:
#14 köszönöm szépen a hozzászólásodat. Még gondolkodom, hogy mit csináljak.
2020. dec. 15. 17:21
 17/19 anonim ***** válasza:
13as, nem a 12es a 7es
2020. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15# remélem látszik élőben is rajtad az, ami írásban. Kettőnk közül te nem vagy képes értelmezni egy egyszerű mondatot. Próbáld meg összerakni és inkább fektess meg egy olyat, akinek ugyanazt jelenti a szex, amit neked.
2020. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18# tudtam én, hogy gyogyós vagy. Nem megfektetni akarom, hanem összejönni vele, ezért gondolkodom azon, hogy randira hívjam-e. A kérdésben is ezért szerepel a randi szó és nem pedig az ágybavitel. Érted? Dehogy érted. Ezzel stílussal nekem és az ittlévőknek be ne magyarázd, hogy vallásos vagy, mert az ilyen gonosz nőket minden valamire való közösség kiveti magából.
2020. dec. 15. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!