Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények idén is megtartjá...

Keresztények idén is megtartjátok a pogány hagyományt karácsonykor?

Figyelt kérdés
Idén is díszítitek a karácsonyfát ami egy pogány hagyomány?!

2020. dec. 16. 05:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Arrol mar nem is beszelek hogy a legtöbb tarot kártya jós szerint már itt a vég lassan. Beéredett a termés
2020. dec. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Remélem szép és békés ünnepünk lesz!

Boldog Karácsonyt!

2020. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy evangélikus hagyomány, tudtommal ők nem pogányok, hanem protestáns keresztények. De legalább ma is tanultál valamit kedves butuska kérdező.
2020. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Igen, mert nem vagyok hitben gyenge és tudom, hogy semmi jelentősége. Istennél se több, se kevesebb nem leszek, ha karácsonyozom.
2020. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért lett törölve az 1-3 válasz de röviden amit karácsonykor a keresztények ünnepelnek az a saturnalia napja amin legtöbben orgiát tartanak és azt ünneplik tehát a kereszténység tévúton jár és az utuk nem a mennybe hanem a tűznek a tavába vezet ráadásul jézus sem karácsonykor született.


Másik hogy a keresztény ötágú csillag valójában egy pentagram amiben egy kecskefej rajzolódik ki amit a sátánisták használnak leginkább.

2020. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

"keresztény ötágú csillag valójában egy pentagram amiben egy kecskefej rajzolódik ki amit a sátánisták használnak leginkább."


Keresztény ötágú csillag? Ezt honnan sikerült megszülnöd?:) Vagy a keresztet nézted ötágú csillagnak?

2020. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 páran irták itt hogy az ötágú csillag keresztény szimbolum szoval azok most hova tüntek?
2020. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Az első karácsonyfát Luther Márton állította, szóval ezt buktad kedves jehovás provokátor.
2020. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
#8 ha nekem szantad a valaszod semmi kozom a jehovás bolondokhoz
2020. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

"#6 páran irták itt hogy az ötágú csillag keresztény szimbolum szoval azok most hova tüntek?"

@7

Ja értem, bocs. Azokat már nem láttam. Megszülték, mint a Tanúk a kínzó oszlopot kereszt helyett :)

2020. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!