Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő testveréim jó úton...

Hívő testveréim jó úton járok? Van ebben valami világi?

Figyelt kérdés

20F vagyok, gyerek korom óta hívő , katolikus , Befejeztem a sulit 2 éve, most már dolgozok, itthon be segítek háztartásban, házi munkában , nem drogozok, nem cigizek, nem iszok alkoholt, kavezni szoktam napi 1szer,,,


Napi rutinomban àll: dolgozok, eszek-iszok(mértékkel) és hála adassal, reggel kávézok 2 cukorral tejszínhabbal, wczek, délután boltba megyek , itthon be gyujtok, ha kell mosogatni is segítek, este fürdők, borotvalkozas, ! Hétvégén elmegyek hívő barátaimhoz akik velem egy idősek, imadkozunk beszélgetünk össze dobjuk a pénzt rendelünk kaját asztalhoz ülünk enni, néha meg látogatom a rokonokat. Na így elek., rosszat kerülöm , szeretet bekessegre törekszem.


2020. dec. 16. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ki szoktad verni a farkad?
2020. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. dec. 16. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Akkor hererákkal kerülsz Isten elé.
2020. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KZitus ***** válasza:

Szia

Amit leírtál magadról azok nagyon jó dolgok. Olvastál már arról mit vár el tőled Isten? A Biblia ír róla bőséggel.

2020. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Prostizni szoktál?

Barátnőd van, barátod van, aki nem a feleséged és mégis szexeltek?

2020. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a wc-zéssel lesz a baj.
2020. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy a saját vallásos cselekedeteiddel akarsz üdvözülni. Így nem lehet. Krisztusban újjá kell születni, és hálából kell cselekedni, amit Jézus mond. De ő és Pál és Jakab is azt írja, hogy a jócselekedeteidet ne magadra nézve tedd. Támogasd a szegényeket, árvákat, stb. És a fent leírt dolgaidat se hagyd el.

Isten azt várja tőlünk, hogy a cselekedeteink mások felé irányuljanak. Nem az ószövetségben vagyunk!

2020. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!