Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az apostolok gyakorolták-e a...

Az apostolok gyakorolták-e a rozsafűzért,ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 20:55
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

"nem róla szól és nem töle jön"

Az jó, ha nem tőle jön, mert az a legjobb, ha az ember a Szentlélek által szól Istenhez. Nálatok ilyen bizonyára nincs, hiszen ti tagadjátok a Szentlelket is.


Azt viszont továbbra se értem, hogy mi a baj a Miatyánkkal. Miért tanította volna ezt az imát Jézus, ha nem lehet ezt imádkozni?

2020. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:

51.Isten munkálkodó erejét senki sem tagadja,sőt megerősítem.

A Miatyánkal sincs semmi bajom,mert Jézus azt mondja,így imádkozzatok,nem azt mondja ezt imádkozzatok,de megadta a mintát és bárki mondhatja a mintaimáját.De vajon elemezted és gyakoroltad a mintaimát?

Az első és a legfontosabb Jézusnak az volt"Szenteltessék meg a te neved",te megszenteled Isten nevet?

Kedves barátom,ahelyett,hogy vádolnál hamisan(mert nincs igazad),hogy tagadom a "vigasztalot,szent szellemet,szent lelket és meg több neve is van ellemezd a Miatyánkot és meglátod,hogy sokatmondó,valódi minta,egy ember imájának gerince de ezt meg a saját szavaiddal is fel kell öltöztesd rád vonatkozóan.

Azt mondod tagadom,nincs igazad imádkozom is a mintaimát és a saját szavaimmal is felruházom az igényeimmnek megfelelően.

2020. dec. 25. 16:13
 53/53 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy gyakoroltak. Nem tudom honnan veszik ezt a rozsafuzeres dolgot. Azt megértem hogy Jézushoz imádkoznak, Máriát is megértem meg a Szenteket hogy hozzájuk is imádkoznak meg azt is értem hogy előveszik a keresztet mert úgy látják és könnyebb. De hogy a Biblia hol írja hogy 1000 szem van egy rózsafüzéren és akkor annyi Patert meg Ave Máriát kell elmondjál azt nem tudom elképzelni. Az Udvozlégy Mária az benne van a Bibliában tehát lehet imádkozni de az olvasók dolgot nem értem. Az ortodoxok se rózsáznak.
2021. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!