Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyibe kerül a legdrágább...

Mennyibe kerül a legdrágább rózsafüzér? Te mennyit költenél rá?

Figyelt kérdés

Én másfél millióért találtam így hirtelen...


[link]



2021. jan. 3. 03:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit ne mondjak, idáig sem voltam vallásos de ezek után százszor meggondolom.


A kérdésre a válaszom nem tudom mennyibe kerül a legdrágább rózsafüzér de azt tudom hogy amit én kaptam az megfizethetetlen.

A története a következő:

Kórházban voltam elég rossz állapotban, a szobatársam egy idős kerekesszékes asszony, akinek nagyon megalázó volt hogy nem tudod kimenni az illemhelyiségbe és még a mosakodás is gondot jelentett neki. Így összeszedtem az erőmet és amit tudtam segítettem. Ő hálából a műtétem előtti napon megajándékozott a rózsafüzérével. Nem akartam elfogadni mert nem ezért segítettem és különben sem jelentett semmit számomra egy rózsafüzér. De láttam a szemében hogy neki ez fontos és így elfogadtam.

Azóta velem van.

2021. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"ezek után"

Mi olyan kiakasztó?

2021. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
86%
Ingyen kaptam egy haldoklótól. Jó ez nekem. Lehet egyszer sokat fog érni.
2021. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!