Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Titeket is megtalálnak Faceboo...

Titeket is megtalálnak Facebookon az amerikai hittérítő mormonok?

Figyelt kérdés
Már nem egy írt rám, annyival, hogy szia. Nem értem mi alapjan találnak meg engem... A lényeg h ezek ilyen fiatal amerikaiak, akik hitterites céljából jönnek Európába. Nem tudom mi a pontos feladatuk, egyikkel egyszer kíváncsiságbol chateltem, de nem jöttem rá hogy pontosan mit csinálnak.. Hogyan halozzak be az embert? Valaki találkozott már ilyennel?

2021. jan. 5. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem találtak meg.
2021. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hozzájuk szerencsém
2021. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nagy bátyám szórakozott velük egy időben, mert ő ilyen vallásos ember.

Utah államból voltak nála ilyen fiatalok, úgy tudom egyik orvostanhallgató volt.

Sokszor segítettek neki pénzzel, még Németországba is elvitték valami ceremóniára, persze mindent fizettek.

Rosszat nem mondott róluk soha.

2021. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem megtalálhatnának. Angoltanulásnak jó lenne :D
2021. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nemrég bejelölt egy mormon srác, és más ismerőseimet is. Ráírtam, hogy találkoztunk-e már (tudtam, hogy nem), és annyit írt, hogy új a városban is ismerkedni akar. Én meg visszaírtam, hogy ehhez túl személyes dolgokat osztok meg az ismerőseimmel. Megértette, elköszöntünk.
2021. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagy regisztrálva, így nem.
2021. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A mormon misszionáriusok feladata az evangélium hirdetése, mint más egyházak misszionáriusainak is. Most, hogy a járvány miatt személyesen kopogtatni, vagy utcán énekelni, vagy rendezvényekre hívni embereket nem lehet, így az internet nyújtotta lehetőségeket használják. 2 évig szolgálnak Magyarországon, teljes időben, fizetés nélkül, sőt a költségeikre is maguk (és a családjuk) gyűjti össze a pénzt. A legtöbb ilyen amerikai fiatal egész gyerekkorában készül erre a két évre, ez egy vallási kötelezettség ugyan, de öröm és nagy kalad is legtöbbjük számára, meg persze felkészülés az életre, tapasztalatszerzés. A járvány nagyon rosszul jött nekik, sokan kudarcnak élik meg, hogy csak online működhetnek, amiben azért jóval kevesebb a sikerélmény...
2021. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

#8

Szerencsére felénk kevésbé fogékonyak erre a szektára.

2021. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Jóindulatúak, de vigyázz mert ha jobban elmélyedsz velük és sok időt töltesz velük nem lesz könnyű levakarni őket. Tavaly engem is megtaláltak még a vírus előtt az utcán, kíváncsiságból jártam hozzájuk, de pár hónap után találtam olyan dokumentumokat az interneten, amik olyan információkat tartalmaznak a mormon könyve és az egyház alapítója ellen, amik egyszerűen nem védhetők és menthetők.
2021. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!