Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyszer mesélte nekem egy...

Egyszer mesélte nekem egy hívő keresztény haverom, hogy ifjúsági keresztény találkozón megjelent neki a valódi természetfeletti Jézus Krisztus, mert kérte Őt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mesélte, hogy látta "fényben" és a többiek is érezték a Szent-Lelket. Nektek volt már ilyesmi? Ha igen, elmesélnétek? Én már tudom, hogy a hívő haverom keresztény aki nem hazudhat, mert a facebookjára is ki írta nagy bátorsággal, hogy keresztény, Biblia kommenteket stb... Sőt, megosztott egy keresztény rock zenét. Ugyan miért hazudna? Ennyi erővel a tudósok is hazudnának... Én hiszek neki. Mondta, hogy tudatánál volt, nem hallucinált, nem hazudik, és jól tudta, hogy Ő volt, mert előtte megkérte az Urat, hogy segítse a hitét növelni stb... A többit tudjátok. Nos?


UI: Csak hívő keresztény válaszát várom! Aki más világnézetű azt ignorálom és piros kezet adok neki!



2021. jan. 18. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy figyelmet akar. Sokan élnek Jézusból.
2021. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó vicc...
2021. jan. 18. 20:14
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Nézd én is hittem régen tiszta szívemből, mégsem voltak látomásaim és drága könyveket sem árultam...
2021. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Jézus szolgája ***** válasza:

áldás,ha igazi hívő,és volt valóságos találkozása Istennel,nyugodtan hihetel a barátodnak.igen nagyon sok hívőnek vannak látomásai sok csoda tapasztalása Istennel.

velem is sok minden történt,egy párdolgot meg is osztottam bizonyságban videóban.

a barátodat meglehetne ismerni pld faceebok.?

2021. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék erről csinálni adatot. Én csak az ő történetét osztottam meg. Persze engedély nélkül, bár ez csak egy szöveg. És név nélkül csináltam. Amúgy honnan lehet tudni, hogy nem a Sátán lehetett? egyesek szerint Isten magunkra hagyott az apostolok haláluk óta.
2021. jan. 19. 19:07
 6/17 Jézus szolgája ***** válasza:

Isten nem változik,az ö ígéretei igazak és ámen,tehát az hogy Isten magunkra hagyott minket az apostolok haláluk óta.

tév tanítás,mert Isten soha nem hagy minket magunkra,


Máté,28,18Jézus hozzájuk lépett, és így szólt: „Nekem adatott minden hatalom mennyen és földön. 19Menjetek el tehát, tegyetek tanítvánnyá minden népet, megkeresztelve őket az Atyának, a Fiúnak és a Szentléleknek nevében, 20tanítva őket, hogy megtartsák mindazt, amit én parancsoltam nektek; :(és íme, én veletek vagyok minden napon a világ végezetéig.:).


Amúgy honnan lehet tudni, hogy nem a Sátán lehetett?

Isten mindég ad bizonyságot az ember szellemében,és ha ez a látomás meg erössitette a barátod hitét és Istenhez vezette és a szellemében érzi tudja hogy Istentöl van,akkor az.

2021. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nos a haverom szerint megerősödött a hite. szóval nem a Sátán lehetett. Utána pedig egy hívő nem hazudhat, és látom, hogy ő tényleg keresztény. Megosztott a facebook profilján néhány keresztény zenét, és kiírta, hogy hívő stb... Szóval csak megjelent neki Jézus :O ezen még én magam is meglepődtem. Tudnál mesélni sztorikat? Tudsz megbízható linket ilyenekről? :)
2021. jan. 19. 20:14
 8/17 Jézus szolgája ***** válasza:

egy hívő nem hazudhat,ha igazi hívö akkor Istennel kapcsolatos bizonyságáról nem fog hazudni,de csak emberek vagyun ezért tökéletlenek, de ami biztos hogy ha igazi hívö akkor Istennel kapcsolatos bizonyságáról nem fog hazudni.


Tudnál mesélni sztorikat? Tudsz megbízható linket ilyenekről?

persze,van sok bizonyság a neten,pld Josuha,és biztosan tudom hogy igazat mond. [link]

2021. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintem nem volt ez mind hallucináció, se drog stb... hanem természetfeletti élmény amit nem az agy okozott. Mit gondolsz amit megosztottál, szerinted nem játék? Mert van néhány állkeresztény aki hazudik, és becsap másokat. mint a keresztes hadjárat ami amúgy háború volt. vagy akár a holdraszállás ami szintén átverés lehetett/film.
2021. jan. 19. 20:59
 10/17 Jézus szolgája ***** válasza:

Mit gondolsz amit megosztottál, szerinted nem játék?


biztosra mondhatom neked hogy igaz,privátban küldtem.

ami alátámassza hogy igaz.

2021. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!