Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyszer mesélte nekem egy...

Egyszer mesélte nekem egy hívő keresztény haverom, hogy ifjúsági keresztény találkozón megjelent neki a valódi természetfeletti Jézus Krisztus, mert kérte Őt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mesélte, hogy látta "fényben" és a többiek is érezték a Szent-Lelket. Nektek volt már ilyesmi? Ha igen, elmesélnétek? Én már tudom, hogy a hívő haverom keresztény aki nem hazudhat, mert a facebookjára is ki írta nagy bátorsággal, hogy keresztény, Biblia kommenteket stb... Sőt, megosztott egy keresztény rock zenét. Ugyan miért hazudna? Ennyi erővel a tudósok is hazudnának... Én hiszek neki. Mondta, hogy tudatánál volt, nem hallucinált, nem hazudik, és jól tudta, hogy Ő volt, mert előtte megkérte az Urat, hogy segítse a hitét növelni stb... A többit tudjátok. Nos?


UI: Csak hívő keresztény válaszát várom! Aki más világnézetű azt ignorálom és piros kezet adok neki!



2021. jan. 18. 19:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Értem. Írtam is neked. Köszi. :) nos, én hiszek amiket mondanak. De emlékszel erre?


[link]

[link]


Az elején mindenki elhitte, filmet is csináltak ebből. Volt bemutató műsorban is. De aztán a végén kiderült, hogy nem történt semmi és milliókat átvert! :( amúgy ez a film az igazából mennyország mindig is nagyon jó film marad.

2021. jan. 19. 21:16
 12/17 Jézus szolgája ***** válasza:

Máté 7,21„Nem mindenki megy be a mennyek országába, aki ezt mondja nekem: Uram, Uram, hanem csak az, aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát. 24„Aki tehát hallja tőlem ezeket a beszédeket, és cselekszi azokat, hasonló lesz az okos emberhez, aki kősziklára építette a házát. 25És ömlött a zápor, és jöttek az árvizek, feltámadtak a szelek, és nekidőltek annak a háznak, de nem omlott össze, mert kősziklára volt alapozva. 26Aki pedig hallja tőlem ezeket a beszédeket, de nem cselekszi, hasonló lesz a bolond emberhez, aki homokra építette a házát. 27És ömlött a zápor, és jöttek az árvizek, feltámadtak a szelek, és beleütköztek abba a házba; az összeomlott, és teljesen elpusztult.



(2 Krónikák 16:9) Mert az Úr szemei áttekintik az egész földet, és ő megmutatja erejét azoknak, akik tiszta szívvel az övéi.”


Isten elött mindenki kedves és egyformán szeret,nem teszkivételt az öt szeretök között,gyermekei közöt,ha tiszta szivvel kéred kitartóan és kutatol utána a Bibliából is,kéred megfogja mutatni magát neked,úgy ahogyan ö akarja.

2021. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A jehova tanúi szerint ha bedőlünk a csodáknak amit a Sátán tesz az apostolok haláluk óta, azt elkergeti az Isten. Mert szerintük minden látomás és csoda az csak a sátántól való, mert szerintük a Biblia ezt írja.
2021. jan. 19. 21:40
 14/17 Jézus szolgája ***** válasza:

Márk 16:15 Ezután így szólt hozzájuk: "Menjetek el szerte az egész világba, hirdessétek az evangéliumot minden teremtménynek.

Márk 16:16 Aki hisz, és megkeresztelkedik, üdvözül, aki pedig nem hisz, elkárhozik

Márk 16:17 Azokat pedig, akik hisznek, ezek a jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek ki, új nyelveken szólnak

Márk 16:18 kígyókat vesznek kezükbe, és ha valami halálosat isznak, nem árt nekik, betegre teszik rá a kezüket, és azok meggyógyulnak.

Márk 16:19 Az Úr Jézus pedig miután ezeket mondta nekik, felemeltetett a mennybe, és az Isten jobbjára ült



János 14, 12„Bizony, bizony, mondom néktek: aki hisz énbennem, azokat a cselekedeteket, amelyeket én teszek, szintén megteszi, sőt ezeknél nagyobbakat is tesz. Mert én az Atyához megyek.


inkább vegyél egy Bibliát de ne az ör toronyt,és mindég nézdmeg hogy valójában hogyan is van az meg írva.kérd Istent hogy ojan gyülekezethez vezessen téged amej az igasságot hirdeti amely tölle van és érezni fogod a szívedben hogy oda tartozol.


Máté7,15Óvakodjatok a hamis prófétáktól, akik báránybőrbe bújva jönnek hozzátok, de belül ragadozó farkasok. 16Gyümölcseikről ismeritek meg őket.

2021. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi. :) végülis vannak pl. az ilyenek:


https://www.youtube.com/watch?v=bbFh05Np7xs ez valószínű hamis próféta volt.


De ez meg valódi csoda lehetett Jézustól!


https://www.youtube.com/watch?v=SI5C9v_LJ1s


mit gondolsz?

2021. jan. 19. 22:17
 16/17 anonim ***** válasza:
Krisztust aki felvállalja, azt Krisztus is felvállalja. Megismeri a pásztor a juhait... No meg a juh pásztorát.
2021. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És mi keresztény hívők nem barmok vagyunk ahogy egyesek mondják hanem juhok :)
2021. jan. 20. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!