Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a túlvilágon vagy?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Pl. ott nem tudsz pizzát rendelni...
2021. jan. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha találkozol Hitlerrel, vagy Gandhival sanszos, hogy már nem élsz.
2021. jan. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Hogy istennel talalkozol
2021. jan. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Honnan tudod, hogy idtennel találkozol, ha nem tudod hogy néz ki?
2021. jan. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért keverik sokan az ateisták és a hivők között a hit kategóriát azzal hogy bizonyitani kell valamit? Nem erről szól a HITvallás.
2021. jan. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Túlvilág???

Erről azokat kellene megkérdezni, akik átélték a klinikai halált! Akik bizonyítottan meghaltak, de aztán visszatértek a testükbe akár 5 perc múlva, akár 20 perc múlva, akár 1 óra múlva, akár 10 óra múlva!!! Vannak ilyenek szinte megszámlálhatatlan mennyiségben!!!


Ők el tudják mesélni, milyen a halál határa, mezsgyéje!!!

2021. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
#6 én voltam klinikai halott, nincs odaát semmi.
2021. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De talán a saját én tudatod megmaradt? Vagy csak kiesett minden?
2021. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7#


Az csak akkor lehettél, ha a lelked elhagyta a testedet! Ha nem történt semmi, akkor az azt jelenti, hogy nem voltál valóságosan halott és a lelked nem hagyta el valóságosan a testedet! Ez majdnem olyan, mint a kóma. A kóma állapota sem halott állapot, hanem gyakorlatilag a lélek egy lezárt területre kerül. jobban mondva a lélek el van zárva a testtől de még nem halt meg, a lélek még nem hagyta el a testet! Olyan mint egy alvó, tehetetlen állapot. Amikor az akarat, a tudati állapot nem képes uralni és cselekvésre bírni a saját testét! Ezért kell ösztönözni, szólni, ráparancsolni nevén szólítva a kómában lévőt, hogy "ébredjen fel, keljen fel"!


Én elég rövid ideig voltam és egy hatalmas gyönyörű ragyogó fehérségben voltam és egy égi hang azt mondta, hogy "Ezt ember fia el nem veheti tőled", és egy időben amíg ezt hallottam, kiírt hatalmas betűkkel is megjelent ez a mondat előttem!

2021. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!