Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért bűn az önkielégítés?

Miért bűn az önkielégítés?

Figyelt kérdés
Azt megértem meg egyet is ertek vele, hogy házasság előtt nincs szex, de az onkielegites az miert bun abban mi rossz van?
2021. febr. 9. 19:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
9es ahogy fentebb irtam Dr Lomp!
2021. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
0%
Itt jön a bibi, vajon ezt a sátán csempészte a bibliába, mert minden ember érzi legbelül hogy itt valami nem stimmel. És Jézusról amit tudunk nem lenne rá jellemző ez a démonizálás.
2021. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
60%
#2 köszönöm a linket. Eddig úgy voltam a kereszténységgel, hogy ha a gyerekeimet érdekli,akkor ismerjék csak meg. Ezután viszont biztos, hogy óvni fogom őket ettől az agyrémtől.
2021. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%
13. Ez ilyen, több keresztény felekezet van és hát a hit gyüli "enyhén radikális", Valami bibi van vagy a Bibliával vagy az értelmezéssel.
2021. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
9%

https://www.youtube.com/watch?v=KsPL68-8sWk&ab_channel=Laszl..


Ez a véleményem, és szerintem isten is egyetért a szélsőséges ijesztgetés miatt.

2021. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%
2. azt hittem nekem vannak kegyetlen elveim a megcsalásról de úgy látom már az is bűn hogy élünk így hát a harakiri marad a kiút..
2021. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
54%

azert mert nagyon sokaig, meg boven a kozepkorban is, az oromszerzes celjabol vegzett szexualis cselekedet bun volt

csak gyermeknemzesre szolgalt, es bun volt elvezni, a hazastarsaddal is

relative uj dolog, csak nekunk ilyen termeszetes, hogy fogamzasgatlas, onkielegites meg G-pont orgazmus

es vannak egyhazak, akik lassan haladnak a korral

2021. febr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

“Ezután viszont biztos, hogy óvni fogom őket ettől az agyrémtől.“


Inkább tőled kellene, az ilyen felfogású emberektől.

2021. febr. 11. 11:55
 19/42 anonim ***** válasza:
51%
18. Szóval egészséges a gyereket nem látható dolgokkal fenyíteni?
2021. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Nocsak. A zsinati magyarázat le van pontozva :) Ebből látszik, hogy a kérdés nem azért lett kiírva, mert érdekel, hanem provokáció miatt.
2021. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!