Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért bűn az önkielégítés?

Miért bűn az önkielégítés?

Figyelt kérdés
Azt megértem meg egyet is ertek vele, hogy házasság előtt nincs szex, de az onkielegites az miert bun abban mi rossz van?
2021. febr. 9. 19:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

25


"Isten kepmasara lettunk teremtve! Atyaeg! Xd Imadlak titeket, egy rosszabb napon csak idenezek, elolvasom a sok agymosott kommentjeit, es jokat derulok rajtuk, egy ketto megnyilvanulas kulon dijat is erdemelne! Igy tovabb gyerekek :D"


Azt, hogy a keresztenysegben 2000 eve azt tartjak, az embert Isten a sajat kepmasara teremtette, minden alapmuveltseggel rendelkezo ateista tudja. A tortenelmunk, tarsadalmi fejlodesunk, kulturank, muveszetunk resze. En nem lennek erre ilyen buszke, hogy a gyakorin latom eloszor es vinnyogok rajta. Ehhez nem kell vallasosnak lenni.

2021. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 TotoJTD ***** válasza:
Nem itt lattam eloszor, csak az derit jo kedvre hogy a 21. szazadban meg szentul hisznek ezekben a mesekben. :)
2021. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 TotoJTD ***** válasza:
Kiskoromban ram is probaltak rameroltetni ezt az egeszet, sot elsoaldozo is voltam, de ugy, ahogy a Bambi, Dumbo mesekbol is kinottem, ugy ez is hidegen hagyott, mert szamomra nem tobb egy mitologianal. Neha szivesen leulnek beszelgetni egy olyan keresztennyel, aki nyitott a vilag fele valamilyen szinten, es ervelni egymasnak, annyira kivancsi lennek hogy miert rogzodott az emberekbe ennyire bele olyan dolog, ami nem bizonyitott, ami megfoghatatlan.
2021. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
És a maszturbálást sem próbálták rád erőltetni a szüleid? 🤪🤪🤪
2021. febr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Takarodjatok már innen ateisták. Mit kerestek ti ebben a kategóriában?!
2021. febr. 14. 19:49
 36/42 A kérdező kommentje:

“Borzalmas, hogy árad belőled a gyűlöletet és a káröröm. Ha véletlenül neked van igazad teológiai szempontból, akkor találkozunk a pokolban haver.”


Ezt nem én irom, hanem

a Biblia írja. A haverod meg nem vagyok. Nem gyűlöletet érzek irántatok, hanem szánalmat és mély sajnálatot. Ééés mindenki magából indul ki, te benned biztos sok a gyűlölet, de én nem érzek ilyet. :)

2021. febr. 14. 19:51
 37/42 TotoJTD ***** válasza:

A Harry Potter meg azt irja, hogy letezik varazslas, akkor lehet hogy mind varazslok vagyunk 😱

Szerintem nem azok irant kene szanalmat es sajnalatot erezni, akik felnott korukra el tudtak donteni, hogy ne egy konyv mondja meg hogy hogyan eljek az eletuket.. :)

2021. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
93%

#36 "Takarodjatok már innen ateisták"

Valóban, ebből is árad a szeretve féltés...

2021. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
90%

"Takarodjatok már innen ateisták. Mit kerestek ti ebben a kategóriában?!"


Szerintem elkárhozol te önkielégítés nélkül is.

2021. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Azért mert azt írtam h takarodjatok innen? 🤣 Te idiot@
2021. febr. 14. 23:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!