Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pokol létezik??

Pokol létezik??

Figyelt kérdés
Aki nem tér meg oda kerül hiába jó ember ha Jézust nem fogadja be akkor pokol. Én nem hiszek ebben. Szerintem Isten megbocsájtó.. ezt az egyház találta ki hogy féljenek az emberek
2021. febr. 9. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Pokol nem létezik, ahogyan mennyország és isten sem.

Mindet az egyház találta ki, hogy irányíthasson bizonyos embereket.

2021. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kijelentéseket tenni, mint az 1. válaszoló, vagy épp ennek a szöges ellentétét, így ebben a formában butaság, hiszen miért állítanánk olyasmit ilyen meggyőződéssel, amiről nem tudhatjuk, hogy igaz-e egyáltalán, és nincs róla semmilyen bizonyítékunk? Viszont el lehet dönteni, hogy te személy szerint hiszel-e benne vagy nem, aztán majd kiderül, hogy létezik-e. Én pl. nem hiszek benne, de mivel nem tudom, létezik-e, nem állítok olyat, hogy nem létezik.
2021. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a földi élet sokszor maga a Pokol.....
2021. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne, csak ateistákat, indiaiakat, kínaiakat, japánokat, polinézeket, eszkimókat, mongolokat, jakutokat ne keress benne. Velük a keresztények istene nem tud rendelkezni, mert velük mások rendelkeznek. A pokolba csak a rossz keresztények mennek.
2021. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pokol létezésétől függetlenül, érdemes Istennek tetsző életet élni.


Ha majd meghalsz,megtudod. Aztán ha mégis igaz, létezik pokol, akkor rácsesztél, mert oda kerülsz.

2021. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!