Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudnék sátánistákkal...

Hol tudnék sátánistákkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék a vallás tagjaival, hogy többet megtudhassak róluk, valamint, hogy kapcsolatba kerülhessek velük, hol tudnék leginkább? Gondolom vannak erre oldalak vagy hasonló, csak én eddig nem találtam ilyet.

2021. febr. 13. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha lenne kérdésed, nekem privibe felteheted. De hosszú beszélgetésekre nincs kapacitásom.
2021. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, melyik irányzat érdekel. Van teisztikus és ateisztikus sátánizmus, ezeken belül is több szétágazás. Én az ateisztikus irányról tudok többet, ebben tudok segíteni. Két nagyobb szervezet van, a TST és a CoS, egyiknek sincs kihelyezett képviselete Magyarországon. A CoS tagok többnyire magányosan gyakorolják a vallást, sokan nem is ismernek személyesen (vagy csak nem kedvelik) másik sátánistát, nincs egy nagy hely vagy fórum, ahol összegyűlnek. Maximum redditen:

[link]


A TST magyar Facebook csoportja:

[link]


Egy CoS tag blogja:

[link]


Egy spirituális sátánista oldal:

[link]


Mivel a CoS irodalma nincs lefordítva magyarra, illetve Magyarországon szociális öngyilkosság, ha kiderül, hogy valaki sátánista, ezért valszeg nincs is sok tag nálunk.

Ha megismerkedsz egy sátánistával, akkor jobb észben tartani, hogy az az egy ember csak egy irányzatot kepvisel, és nem az összes sátánistát.

2021. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
34%

Van egy jó ismerősöm, aki ezzel foglalkozik és ő is sátánista.

Ha érdekel, privátban elkuldom az elerhetoseget.

De csak akkor ha tényleg érdekel..

2021. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
..
2021. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
lelkiismeret...
2021. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Én régóta Sátánista vagyok, privátban szívesen segítek
2021. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!