Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Amiket ebben a videóban mond...

Amiket ebben a videóban mond Németh Sándor, az szerepel a Szentírásban? Videó link.

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 6. 08:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy ahogy elmondta nem egy”fejezetében” van a bibliában, kivéve a Mi Atyánkat. De minden amit felsorol a bibliában van. Ahogy fentebb írták / 9-es válaszadó /.
2021. márc. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Néhány igehelyet meg tudtok adni, ahol megtalálhatok egy-egy idézett szövegrészt? Köszi, ha igen!
2021. márc. 7. 06:37
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Róm 14:17 Mert az Isten országa nem evés, nem ivás, hanem igazság, békesség és Szent Lélek által való öröm.

2Kor 5:21 Mert azt, aki bűnt nem ismert, bűnné tette értünk, hogy mi Isten igazsága legyünk ő benne.

2Kor 8:9 Mert ismeritek a mi Urunk Jézus Krisztusnak jótéteményét, hogy gazdag lévén, szegénnyé lett értetek, hogy ti az ő szegénysége által meggazdagodjatok.

Ézs 53:5 És ő megsebesíttetett bűneinkért, megrontatott a mi vétkeinkért, békességünknek büntetése rajta van, és az ő sebeivel gyógyulánk meg.


Gal 3:13 Krisztus váltott meg minket a törvény átkától, átokká levén értünk; mert meg van írva: Átkozott minden, aki fán függ:

Gal 3:14 Hogy az Ábrahám áldása Krisztus Jézusban legyen a pogányokon, hogy a Lélek ígéretét elnyerjük hit által.


Róm 8:1 Nincsen azért immár semmi kárhoztatásuk azoknak, akik Krisztus Jézusban vannak, kik nem test szerint járnak, hanem Lélek szerint.

Róm 8:2 Mert a Jézus Krisztusban való élet lelkének törvénye megszabadított engem a bűn és a halál törvényétől.


2Kor 5:17 Azért ha valaki Krisztusban van, új teremtés [az]; a régiek elmúltak, íme, újjá lett minden.

Ef 4:24 És felöltözzétek amaz új embert, mely Isten szerint teremtetett igazságban és valóságos szentségben.

1Pét 1:18 Tudván, hogy nem veszendő holmin, ezüstön vagy aranyon váltattatok meg a ti atyáitoktól örökölt hiábavaló életetekből;

Zsid 11:1 A hit pedig a reménylett dolgoknak valósága, és a nem látott dolgokról való meggyőződés.

Zsid 11:6 Hit nélkül pedig lehetetlen Istennek tetszeni; mert aki Isten elé járul, hinnie kell, hogy ő létezik és megjutalmazza azokat, akik őt keresik.


Zsid 10:38 Az igaz pedig hitből él. És aki meghátrál, abban nem gyönyörködik a lelkem.

Zsid 10:39 De mi nem vagyunk meghátrálás [emberei], hogy elvesszünk, hanem hitéi, hogy életet nyerjünk.


2Kor 4:18 Mivelhogy nem a láthatókra nézünk, hanem a láthatatlanokra; mert a láthatók ideig valók, a láthatatlanok pedig örökkévalók.



Márk 16:17 Azokat pedig, akik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólnak.

Márk 16:18 Kígyókat vesznek föl; és ha valami halálost isznak, meg nem árt nekik: betegekre vetik kezeiket, és meggyógyulnak.


Nincs a Bibliánál csodálatosabb könyv! :)

2021. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon rendes vagy!!! Hú, annyira örülök, hogy megírtad!!! 👍👍👍☀️☀️☀️🙏🙏🙏 Köszönöm X 1000 ☺
2021. márc. 7. 10:00
 15/23 anonim ***** válasza:

Ígérem rövid leszek!


Mit mondott vagy mit állított vagy mit idézett Németh Sándor??????

Vedd elő a Bibliádat a szekrényből vagy a polcról, ha nincs Bibliád, akkor vegyél egyet. Ha gyors akarsz lenni és nincs kéznél Biblia, de van Net-ed, akkor ezt keresd meg: [link]

Írd be amit keresel és megtalálod!


Mt.7,7. Kérjetek és adatik néktek; keressetek és találtok; zörgessetek és megnyittatik néktek.

Mt.7,8. Mert a ki kér, mind kap; és a ki keres, talál; és a zörgetőnek megnyittatik.


Ám valójában az semmi, ha valaki idézni tud a Bibliából!!!

Az a valami, ha valaki tudja és érti is az igék jelentését!!!


Idézd kérlek pontosan mit is mondott Németh Sándor!!!

2021. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15

Be van linkelve a videó, nézd meg. Illetve én is #13 válaszomban egyesével elővettem az igeverseket, amiket Németh Sándor idéz a videóban.

2021. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Én valóban nem értem mit akarsz ezzel az egésszel???


Most tényleg az a kérdésed, hogy Németh Sándor valóban a Bibliából idezett e és, hogy amiket idézett a Bibliából az valóban benne van a Bibliában???


Nem gondolod, hogy ez eg kicsit fals és erőltetett????


Mit akarsz ezzel az egésszel, rukkolj elő, vagy ha nenm akkor hamis vagy!!!


Döntsd el hogy te hamis vagy vagy sem?????


Ha nem vagy az, akkor valld meg őszintén, miért teszel fel ilyen buta és ostoba kérdést, hogy igaz e és benne van e a Bibliában, amit Németh Sándor idézett a Bibliából??? Te tényleg nem érzékeled ennek a .......t???



Tudod ez itt nem Németh Sándor és a Hit gyülekezetének a reklám helye!!!

2021. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

#16#: "Be van linkelve a videó, nézd meg. Illetve én is #13 válaszomban egyesével elővettem az igeverseket, amiket Németh Sándor idéz a videóban."


Engem az érdekel, hogy téged melyik ige és annak magyarázata érdekel azok közül, amelyeket Németh Sándor idézett a Bibliából!!!


Itt senkit sem érdekel az, hogy Németh Sándor helyesen idézett e a Bibliából vagy sem!!!

2021. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Húha. Vigyázz, nehogy agyvérzést kapj.


Eleve figyelmetlenül olvastad el a kérdést, majd a hozzászólásokat is.


Nincs az embernek kedve egy hisztérikus alakkal üzeneteket váltani, úgyhogy ennyi volt.


A választ szerencsére már megkaptam az egyik kedves, figyelmes hozzászólótól.

2021. márc. 11. 21:20
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#szaja

Csak erre a mondatodra szeretnék reagálni:

"Itt senkit sem érdekel az, hogy Németh Sándor helyesen idézett e a Bibliából vagy sem!!!"

Idézz már nekem bárkit a válaszolók közül, aki helyes vagy helytelen idézetekről beszélt. Nem tudom mi bajod van, de nagyon szánalmas amit művelsz. Hisztizel itt össze-vissza. Bocsi, de szerintem ne égesd tovább magad. Isten áljdon!

2021. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!