Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Amiket ebben a videóban mond...

Amiket ebben a videóban mond Németh Sándor, az szerepel a Szentírásban? Videó link.

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 6. 08:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

#19#: "Húha. Vigyázz, nehogy agyvérzést kapj.


Eleve figyelmetlenül olvastad el a kérdést, majd a hozzászólásokat is.


Nincs az embernek kedve egy hisztérikus alakkal üzeneteket váltani, úgyhogy ennyi volt."


Figyelmetlenül olvastam el a kérdést? Akkor beidézem:


Kérdező: "Amiket ebben a videóban mond Németh Sándor, az szerepel a Szentírásban?"


Szerinted mit lehet ezen figyelmetlenül olvasni???


Egyáltalán nem vagyok hisztérikus, milyen buta feltételezés ez???


A Bibliából mindenki tud idézni!!! A tanítás az.... Na az nem mindegy, hogy ki hogy magyarázza az igét és ki mit fűz hozzá!!!!


Tehát a kérdésem a következő mielőtt megint ítélkeznél és vádaskodnál alaptalanul Krisztus nélkül:


Melyik igére és annak tanítására vagy kíváncsi Németh Sándortól???


Jól gondold meg, mert én ott voltam amikor a Németh Sándor gyülekezete még gyerekcipőben járt!!!

2021. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

#20#: "Nem tudom mi bajod van, de nagyon szánalmas amit művelsz. Hisztizel itt össze-vissza. Bocsi, de szerintem ne égesd tovább magad. Isten áljdon!"


Nekem semmi bajom. A kérdésre válaszoltam. A Bibliából mindenki ud idézni még talán kívülről is megtanulni!


Azt is tudjuk, hogy Jézust az Isten igéjével kísértette meg a sátán!!!


Akkor mi ez a buta kérdés, hogy amiket Németh Sándor felsorolt igéket az benne van e a Szent Írásban, a Bibliában??? Ez elég átlátszó reklám fogás és propaganda próbálkozás.


Nem én, hanem ti hisztériáztok kézenfogva hiszen még válaszolni sem tudtatok a kérdésemre ,rögtön vádaskodni kezdtetek. Ez így teljesen Krisztusi igaz??? Gratulálok!!!


Ne azt kérdezzétek, hogy amit mond N.S. benne van e Bibliában, hanem azt, hogy amiket tanít az igék mellé csatolva és hozzáfűzve, az Istentől van e és meg áll e az Isten igazságában???


Ti is tudjátok, hogy az általatok elítélt és el nem fogadott hamisnak tartott más keresztény vallások is az Isten igéjére hivatkoznak! Akkor miért pont N.S. tanítása lenne igaz??? Csak mert kívűlről felsorolt egy csomó Bibliából idézett igét?????? Ugye ezt ti sem gondoltátok komolyan?????

2021. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Te egy troll vagy.
2021. márc. 12. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!