Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit Gyülekezetének mi a...

A Hit Gyülekezetének mi a véleménye a homoszexualitásról? Létezik meleg/biszex/leszbikus Hit Gyülekezetes?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 09:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
42%
Neurobiologiai eltérésből nem lehet kigyógyitani emberek, mert akkor nem lenne autizmus már egy ideje se.
2021. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem Jézus bármit meggyógyítana, ha már halottat feltámaszt. Csak nincs elég hitetek, jól mondta!
2021. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%

#22

Én egy csomó láb nélküli embert láttam már, nekik sincs elég hitük? Ha te beteg leszel, akkor te is csak kishitű vagy?

2021. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
a hitgyülinek az a véleménye, ami német sanya véleménye. az meg attól függ, honnan jön több pénz
2021. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
23: Igen, amikor beteg leszek, pont ezt szoktam magamban mondani, hogy "sajnos Istenem elvesztettem a hitem egy pillanatra, beteg lettem, bocsáss meg!"
2021. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
75%

#25

Értem, felénk már felfedezték, hogy léteznek vírusok, bacik, amik sokszor ezeket a betegségeket okozzák. Látod, ezért károsak a szekták, s te is egy ilyennek vagy tagja.

Gondolj arra, amikor Jézus azt mondta a vakon született ember esetében, hogy se szülei, se ő nem vétkezett, s nem a bűnei miatt sújtotta a betegség. Látod, szektád még egy ilyen egyszerű dologban is szembe megy Krisztussal.

2021. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
46%
Volt homosexuálisként mondom hogy ma két gyerekkel és feleséggel élek mert meggyógyultam! Dicsőség Istennek érte. Tudom ki tette ezt velem!! Hányinger ahogy régebben éltem és amiket tettem! Undorító az egész! Persze tudom, a homokos lobbi szerint hazudok. Erre csak egy válaszom van: legyen a hited szerint 😂😅
2021. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
57%

"Volt homosexuálisként mondom hogy ma két gyerekkel és feleséggel élek mert meggyógyultam!"

Szerintem nem te vagy az egyetlen meleg, akinek gyereke és felesége van, bizonyos okokból sokan kényszerültek erre. Bár az is lehet, hogy biszex vagy.

2021. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
14%

#28

Szerintem meg ne akard jobban tudni saját magánál, hogy ő hetero vagy bi. Nagyon messzire mentek mostmár.

2021. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!